Sorunu nedir bu bebeklerin

Sevo

Yeni üye
https://ibb.co/SBnCt72

Arkadaşlar bugün 9. Günümüz iki tohumu da aynı tarihlerde ektim ve herseylerini birlikte yaptım ama birisi daha yavaş gelisiyor
Yaklaşık 4 gündür sulama yapmıyorum toprak hala nemli ama çay bardağını gecmemiştim sulama yaparkende çok dokmedıgıme eminim sizce bi sorun mu var yapraklarım da asagı bakıyor sanki korktum

420x

Üye
birşey yok kızlarda aynı tohumlar kardeş bile olsalar böyle farklılıklar olabilir toprakta perlit göremedim büyük saksıya alacağın zaman perlitli bir karışım yapmalısın

cokorama

Üye
bitkinin tam altına gelecek kısıma pek yaklasma orayı bir bütün halinde kavra cıkar, kenarlardan eşebilirsin. ama kişisel tavsiyem bu growluk pek zorlama artık. nerden baksan 2 tohum 20 euro. topragın yuzeyıne serpiştir biraz elinle kar idare eder. tabi tamamına yapsan daha iyi olurdu da yapacak bişey yok risk almak istersen dene.
Peki toprağı nasıl değiştiricemki kanka çok cılızlar tutsam koparlar cesaret edemiyorum bi taktiği var mı

Sevo

Yeni üye
bitkinin tam altına gelecek kısıma pek yaklasma orayı bir bütün halinde kavra cıkar, kenarlardan eşebilirsin. ama kişisel tavsiyem bu growluk pek zorlama artık. nerden baksan 2 tohum 20 euro. topragın yuzeyıne serpiştir biraz elinle kar idare eder. tabi tamamına yapsan daha iyi olurdu da yapacak bişey yok risk almak istersen dene.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
    Z zanova: ********** ***** ******** **** ****** ******** **** ** ***** ********