Spider Farmer

hilow14

Yeni üye
Ben de bakıyorum ama tr de yok, Aliexpressten getirtmekte riskli gümrüğe takılabilir diye
kanka ben quantum board 240w getirttim aliden burnumdan geldi ups kargo ile getirttim herifler notere falan yönlendirdi beni sonra almadım üründe satcıya geri gitti paramı aldım he seni korkutmak gibi olmasın devlet kargosuyla gelmeyenlerden alma ups falan iyice didik didik uğraştırıyor ups fedex dhl bu firmalardan uzak dur

kanka ben quantum board 240w getirttim aliden burnumdan geldi ups kargo ile getirttim herifler notere falan yönlendirdi beni sonra almadım üründe satcıya geri gitti paramı aldım he seni korkutmak gibi olmasın devlet kargosuyla gelmeyenlerden alma ups falan iyice didik didik uğraştırıyor ups fedex dhl bu firmalardan uzak dur
Kanka benimki ptt ile geliyordu benimkinin de üstüne yattılar gümrüğe bıraktım. Konusunu da açmıştım bakabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha *** ********* hahahaha** ******** ****** ********** ********* **** **** ******* ******** *** **** ****** *** **** ** ********* *** ****** ******* ***** *** ** ******* ****
  • A active661:
    ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ****** ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ***** ***** ********** ****** hahahaha** ******* **** hahahaha **** ****** hahahaha********* ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ******
  • A active661:
    ********* ***** ***** ******* hahahaha ******** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** **** ******* *** ********* ******* ***** ******* ** *** hahahaha *** ***** hahahaha**** **** ***** ** hahahaha* ********* ****** **** ********** **** ****** * ******* *** ** ******* ***** **** ********** hahahaha ***** ******** hahahaha*** ****** hahahaha* ******
  • A active661:
    ***** *** hahahaha hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* hahahaha ***** hahahaha** ** ** **** **** ******** ********* *********
  • A active661:
    ***** ** ***** hahahaha ***** ******** ***** *** ****** *******
  • A active661:
  • A active661:
    *** ******* ***** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **
  • A active661:
    ****** hahahaha hahahaha* hahahaha** ******* ******* *** *****
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* **** *********
    A active661: hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* ****...