Sponsor Auto Tohum Önerisi

Melez

Müptezel
merhaba dostlar auto tohum alacamda sponsordan ilk satin alisim olucak onerdiginiz bi genetik varmi

ORLANDO

Kıdemli Üye
Blue dream olur bruce banner olur genetiklerin isimlerini yaz google’a mesela amnesia strain review yazarsan genetiğin özelliklerini öğrenirsin kafana yatanı al burda ben veya bir başkası ne dese boş çünkü herkesin kendi zevki oluyo biraz dostum

Blue dream olur bruce banner olur genetiklerin isimlerini yaz google’a mesela amnesia strain review yazarsan genetiğin özelliklerini öğrenirsin kafana yatanı al burda ben veya bir başkası ne dese boş çünkü herkesin kendi zevki oluyo biraz dostum
Ustam ben 10 sene önce ıctgim zehir sigaralardan arıyorum burda sorduğumm zman genetikler için ole diyorlar big bud var elimde auto sence nasıl ve bi kaç tsne daha var jack herer skunk power plant ama daha ekim yapmadım outtor yapacağım için havaların güzel olmasını bekliyorum sence elimdeki genetikler nasıl bilgin varsa benide bilgilendirirsen sevinirim ilk defa genetik ekimi yapıp ve icecem

aze185

Yeni üye
Blue dream, mexican airlines, sweet toothauto bunlar denediklerim en iyisi hangisiydi dersen kararsızım tüm bitkilerimi seviyorum

ORLANDO

Kıdemli Üye
Ustam ben 10 sene önce ıctgim zehir sigaralardan arıyorum burda sorduğumm zman genetikler için ole diyorlar big bud var elimde auto sence nasıl ve bi kaç tsne daha var jack herer skunk power plant ama daha ekim yapmadım outtor yapacağım için havaların güzel olmasını bekliyorum sence elimdeki genetikler nasıl bilgin varsa benide bilgilendirirsen sevinirim ilk defa genetik ekimi yapıp ve icecem
dostum elindekilerden bi jack herer içtim senin dediğin gibi zehir değil. dediğin zehir sigarayı az çok ayıktım ak-47 önerebilirim sana çok yüksek thclisini içtim normalde ben günlük tütünsüz 3 sigara içerim ak-47 de 2 dumanda bayıldım tatlı getiriyolardı yiyemiyodum anonim olmasak videomu atardım göz kapaklarımı elimle falan kaldırıyodum moruk ama yetiştirme tarzı hasat takibi kullandığın gübreler bunlara etken bi şey diyemem ama illaki soruyosan ak-47 bu arada auto sigara photo gibi kafa yapmaz ruderalis geniyle çaprazlandığı için

dostum elindekilerden bi jack herer içtim senin dediğin gibi zehir değil. dediğin zehir sigarayı az çok ayıktım ak-47 önerebilirim sana çok yüksek thclisini içtim normalde ben günlük tütünsüz 3 sigara içerim ak-47 de 2 dumanda bayıldım tatlı getiriyolardı yiyemiyodum anonim olmasak videomu atardım göz kapaklarımı elimle falan kaldırıyodum moruk ama yetiştirme tarzı hasat takibi kullandığın gübreler bunlara etken bi şey diyemem ama illaki soruyosan ak-47 bu arada auto sigara photo gibi kafa yapmaz ruderalis geniyle çaprazlandığı için
Usta dediğin gibi photo.tohum da alcaktım ama.yer sıkıntısı olduğu için ve auto tohumun süresi az olduğu için auto.tercih ettim sonuçta outtor yapcam ama eger güzel bi sistem kurablrsem 100x100x200.kabinde 2tsne photo bakilirmi veg süresini en fazla 45 günlük tutarak çiçek içinde aynı sure.zarfi yada 60gun

ORLANDO

Kıdemli Üye
Usta dediğin gibi photo.tohum da alcaktım ama.yer sıkıntısı olduğu için ve auto tohumun süresi az olduğu için auto.tercih ettim sonuçta outtor yapcam ama eger güzel bi sistem kurablrsem 100x100x200.kabinde 2tsne photo bakilirmi veg süresini en fazla 45 günlük tutarak çiçek içinde aynı sure.zarfi yada 60gun
100x100de 2 bitkiyi 80 günde veg verirsin kanka farketmez 45 gün vericeksen 3 saksı yap

Sodom

Yeni üye
İlk genetik cultivation için, hem kolay hem de klasik olarak White Widow ve Northern Lights derim.

ORLANDO

Kıdemli Üye
kanka ts1000 80x80 için ideal 2 auto veya 1 photo bakarsın
100x100 tsw2000 3 photo veya 4 auto bakar saksılar çok büyük olmadığı sürece

kanka ts1000 80x80 için ideal 2 auto veya 1 photo bakarsın
100x100 tsw2000 3 photo veya 4 auto bakar saksılar çok büyük olmadığı sürece
Knk ben saksılari auto için 7litrelik bez saksı daha önceden aldim ve plagron ligt mix toprak baktigim.zman saksı boyu idael sonuçta gübre vereceğim için saksı boyunun önemi kalmıyor bana gore ve benim kafamda outtor da bitki başına hedefim 40gram çünkü yerim doğu bölge si ve.bitki öğlen 12.bckttan saat 6yada kadar güneş görecek sistem için de hedefim bitki başına 100gram ve biobiz gübre kullanmayı düşünüyorum organik diye ve tek çeşit genetik ekmeyi düşünmüyorum o yüzden tohumları hep 2ser sekilde 6 tane genetik aldim farklı farklı sabah öğlen akşam içimlerine uygun normalde bizim buranın otlarida çok sağlam oluyor kovada 1duman da iptal ediyor yani diyor yeter bölgem çok skintli sürekli dronlar heronlar geziyor ve dag tas asker dolu o yüzden ilk balkonda bakcam sonrada sistem ayarlamaya caliscam

ORLANDO

Kıdemli Üye
Knk ben saksılari auto için 7litrelik bez saksı daha önceden aldim ve plagron ligt mix toprak baktigim.zman saksı boyu idael sonuçta gübre vereceğim için saksı boyunun önemi kalmıyor bana gore ve benim kafamda outtor da bitki başına hedefim 40gram çünkü yerim doğu bölge si ve.bitki öğlen 12.bckttan saat 6yada kadar güneş görecek sistem için de hedefim bitki başına 100gram ve biobiz gübre kullanmayı düşünüyorum organik diye ve tek çeşit genetik ekmeyi düşünmüyorum o yüzden tohumları hep 2ser sekilde 6 tane genetik aldim farklı farklı sabah öğlen akşam içimlerine uygun normalde bizim buranın otlarida çok sağlam oluyor kovada 1duman da iptal ediyor yani diyor yeter bölgem çok skintli sürekli dronlar heronlar geziyor ve dag tas asker dolu o yüzden ilk balkonda bakcam sonrada sistem ayarlamaya caliscam
moruk riskine girilir mi o zaman yapma bence dronelar çok tehlikeli çooook...

Woppy

Ordinaryüs
Kushseed 'den white haze auoto şiddetle tavsiye ederim kafa ve hasat harika bol recineli..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ******** ** ***** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ** ******* ****** ***** ** ****** ******
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
    istr istr: **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **