Sponsor dan photo tohum önerisi

chapoo96

Moderator
Chapo bırak usta bu muhbbtleri sıkıldık artık hep aynı şey sen yapamıyorsun edemiyorsuna getiriyorsunuz hep lafı öyle bir şey yok diyorum insanlar salak değil o zaman salak yerine de konulmasın kaliteden bahset bana bitki heryerde var tg insta da tohum satanların kalitesiyle aynı sponsorun kalitesi gerek yok yani hikaye anlatmaya
kankam ben sponsorun tohumlarını övmüyorum arkadasın yazdıgı ve benim yazdıgım cok farklı ,

Auto Bruce banner almıştım sponsordan onlardan 2 tanesi farklı görünmesine rağmen 2 Side zehir gibi oldular. Söyle anlatıyım aşırı trivomlari vardı diğerlerine göre. poşetten açarken cart curt diye ses çıkarıyordu yapış yapıştı ( ama aynı sartlarda yetişen diğer bitkilerin kafası zayıftı ) umarım derdimi anlamışsındır
Ben seni anladım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
    T Turco: hahahaha *****