Sponsor kargo çıkartmıyor

Stkushseed den sipariş vereli 13 gün oluyor kargo yok, mesajlara cevap verilmiyor, yardımcı olabilir misiniz ?

istr

Ordinaryüs
Stok sıkıntısı vardı en son? mesaja ne süredir dönmüyorlar, whatsapptan yazdın mı ?

Avare

Doktor
Kanka sponsor kimsenin parasına çökmez. Çünkü adam sponsor kenar mahalle ayakçısı değil. Stok sorunu vardır başka bir durum söz konusu olmuştur emin ol en kısa sürede dönerler

YAGA

Kıdemli Üye
@Kanka tohum miktarını düşürmeleri için bi konuş reis be. Dolar kurundan dolayı 5 tohum hem çok pahalıya geliyor hemde aynı genetik çok sıkıyor insanı. White Widow genetiği insan olsaydı ben olurdum galiba

G_man

Kıdemli Üye
@Kanka tohum miktarını düşürmeleri için bi konuş reis be. Dolar kurundan dolayı 5 tohum hem çok pahalıya geliyor hemde aynı genetik çok sıkıyor insanı. White Widow genetiği insan olsaydı ben olurdum galiba
bence konuşunca aynı fiyatta farklı genetikler ekleyip yollarlar diye düşünüyorum

420x

Üye
beyler 2 hafta oldu bende sipariş vereli kushseed pazartesi sabah 11 de sipariş geçtim ödemeyi attm kargoya verildi salı günü elimdeydi yani stoklarında sıkıntı olabilir yoksa yanlış yapmazlar

kamil99

Üye
Stok nasıl tutuluyor , şu an bomboş olan bankamıza , nasıl bir stok girişi olacak , genetik açısından soruyorum. Hangi kaç tane çeşit tohumun , istediğimiz genetiğin seed firmasından alınmış , sitedeki orjinal tohum bankalarından temin edildiğine dair bi kanıt var mı ? Kısaca kaç çeşit farklı genetik var , orjinal mi ? Resim belge filan yokmu ? Gerçekten bu genetik o seed firmasının üretimi mi , gelince bende alcam ondan soruyom , çin malı olmasın

beyler 2 hafta oldu bende sipariş vereli kushseed pazartesi sabah 11 de sipariş geçtim ödemeyi attm kargoya verildi salı günü elimdeydi yani stoklarında sıkıntı olabilir yoksa yanlış yapmazlar
Kanka yanlış yaptılar demiyorum ama hâlâ gelen giden yok dün kargoya verilecekti söz de ses soluk yok az paralar vermiyoruz hizmet kalitesi kötü, 20 gün civarı oluyor. Özellikle soruyorum zamanını göndermeyecekleri günü söylemesinler öyleyse ben ha bu gün ha yarın diye beklemek zorunda değilim 1 ay sonra göndereceğim desin o günü bekleyeyim.

Kimde Bu

Müptezel
Bizde yeşillendirseydin firma hakkında hani maksat değişik genetikler
Kanka gümrük denetimleri çok arttı çoğu firma göndermiyor gönderen de şans eseri geçerse geliyor.
Firma ismi söylemek yasak maalesef kankam ban yerim

Aldığım iki farklı yer var paketlerim kontrol bile edilmiyor şimdiye kadar 2 siparişimde kontrol ettiler ikisinde de bulamadılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **