sponsordan dönüş alamıyorum

vovex

Üye
merhaba kankalar 2 hafta önce sipariş verdim. Bana sipariş verdiğim gün perşembe günü vericeklerini söylediler. Perşembe oldu kodu yollamadılar yazdım cevap vermediler canlı desteğe yazdım bilgi vermediler. 1 hafta daha geçti yine ses yok ne wpye bakıyolar nede canlı desteğe. Bi sorun mu var acaba?

noname35

Üye
bende bugün sipariş geçtim kushseed den çok ilgililerdi stok sıkıntısı şuan yok dedi ve pazartesi kargoya verileceğini dedi ama bende bu yazıları gördükçe aha yandık diyorum bakalım beklicez biraz

noname35

Üye
aynen kanka bende öyle yaptım zaten bie pahalı şey yani okadar para saydık :)) inşallah sıkıntı olmaz bakalım pazartesi kargoya verilecekmiş

vovex

Üye
Sağolun kankalar degeneticadan söyledimde benim her şeyim hazır zaten 3-5 gün yazıyor teslime bende ona göre ayarlama yaptım hazır kış mevsimindeyken ilerlicektim ne dönüş yapıyorlar ne bir şey bir arkadaşım sipariş vermişti 1 haftada elinde olmuştu. stok yoksa bana söylemelerini ona görede genetik değiştirebilceğimizi yazdım bakan yok

noname35

Üye
inşallah sıkıntı yaşamassın dostum beklicez bakalım nezaman gelcek allahhtan benim büyüyen bitkim var olmasaydı allahhh diyorum kanserlikk

vovex

Üye
Siparişim bugün elime ulaştı 5 adet söylemiştim ama 12 adet göndermişler. Yaşadığım sorun iletişimdi cidden bunuda çözerlerse on numara bir firma.

noname35

Üye
valla banada kargo geldi arkadaşlar bilgilerinizi düzgün yazarsanız bi sıkıntı olmadı benim siparişimin bugün 4. günü ve kargo geldi inamadım bukadar olumsuz yorum varken ama adamlarda bi sıkıntı yok ve çok memnun kaldım gerçi tohumları daha almadım ama şubede inşallah düzgün göndermişlerse olay bitmiştir kushseed mükemmel bi sitedir bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********