sponsorun autolarından topladıgım tamamı fem tohumlar

OttoMan347

√SEFİR√
hem sen deneysel seyler yapıyorsun hem de bir sürü infrared radyasyon var cok uzak ihtimal gibi gelmiyor kulaga x in y olması
Marshydro FC6500 ve 4800 var onlarla yapsam sorun olur mu? Deneysel degil de bi sonuca varmaya çalışıyorum bilimden zerre anlamayan biriyim sanayide sanatkarlık benim işim:) eski topraklardan aldığım az çok birikimle deneme yanılma benimkisi

gjn527

Yeni üye
Marshydro FC6500 ve 4800 var onlarla yapsam sorun olur mu? Deneysel degil de bi sonuca varmaya çalışıyorum bilimden zerre anlamayan biriyim sanayide sanatkarlık benim işim:) eski topraklardan aldığım az çok birikimle deneme yanılma benimkisi
daya iyi olur evet onlarla. bitkinin üzerine gümüş suyu sıkıp polen almak yeterince deneysel ya ona diyorum :D

IsırganOtu

Kıdemli Üye
https://ibb.co/P4FxcFc bak kanka bu ağaçlar hasata 2 hafta kala kesildi malesef guvenlik sorunu nedeniyle. Simdi benim bu ne yaman çelişki dediğim nokta şu. Biz de purpple haze gümüş suyu ile herma yaptık ve amnezia haze dölledik. 30 saksı sog yapmak için başladık 28 dişi 2 erkek çıktı. İşte bu benim kafamı kurcalıyor. Madem ki herma dişiyi döllemesi fem yapıyor bizimkiler neden erkek çıktı:)
Doğa garanti etmez kanka :D valla bilmiyorum ki, benim dediklerim hep teoride bildiklerim. Forum sayesinde. @Tonii kanka sanırım senin konundu fem tohum konusu, aydınlatsan fena olmaz :)

Amca35

Kıdemli Üye
https://ibb.co/P4FxcFc bak kanka bu ağaçlar hasata 2 hafta kala kesildi malesef guvenlik sorunu nedeniyle. Simdi benim bu ne yaman çelişki dediğim nokta şu. Biz de purpple haze gümüş suyu ile herma yaptık ve amnezia haze dölledik. 30 saksı sog yapmak için başladık 28 dişi 2 erkek çıktı. İşte bu benim kafamı kurcalıyor. Madem ki herma dişiyi döllemesi fem yapıyor bizimkiler neden erkek çıktı:)
Kanka SOG ne demek

Doğa garanti etmez kanka :D valla bilmiyorum ki, benim dediklerim hep teoride bildiklerim. Forum sayesinde. @Tonii kanka sanırım senin konundu fem tohum konusu, aydınlatsan fena olmaz :)
kanka benim bildigim şekili konumda anlattım. fem tohumlar bu şekilde yapılıyor bu konu üzerinde kitap yazmadım tabi deneyimlerimi aktardım ama ne olursa olsun 30 tanede 28 tane bile dişi çıkması yüksek ve güzel bi oran bence

IsırganOtu

Kıdemli Üye
kanka benim bildigim şekili konumda anlattım. fem tohumlar bu şekilde yapılıyor bu konu üzerinde kitap yazmadım tabi deneyimlerimi aktardım ama ne olursa olsun 30 tanede 28 tane bile dişi çıkması yüksek ve güzel bi oran bence
Esasında konuyu görünce sana selam etmeden edemedim kanka, bende senden öğrendiklerimi aktarmıştım genel olarak :)

Esasında konuyu görünce sana selam etmeden edemedim kanka, bende senden öğrendiklerimi aktarmıştım genel olarak :)
kanka böyle 2 li muhabbetler genelde tartışmalara gittigi için ben böyle noktalarda bu muhabbetlere girmekten kaçınıyorum ha @TheGodfather47 la abi kardeş gibiyiz ama bu konuda bilgilerimiz birbirini onaylamadıgı için tartışmak gereksiz herkes kendi deneyimlerini anlatıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **