Spor Print Gümrükten Geçermi

Measkot

Yeni üye
elephantos tan spor print almayı düşünüyorum ve gümrükten geçip geçmiyceğine dair şüphelerim var aydınlatırsanız sevinirim

O siteyle konuştum tamamen gizli kargo yaptıklarını söylediler bende yakın zamanda sipariş vermeyi düşünüyorum ama geçmeme ihtimali tabi ki var risk size ait onlarda Türkiye gümrüklerinin ne kadar zor olduğunu farkındalar.

Amca35

Kıdemli Üye
ben bi ara yazıştım bi dergi veya kitabın içine koyup yollayın dedim gizlilik için pek sallamadılar dostum. ama bu dediğim 2 yıl önce felandı şimdi yapıyolar mı görüşmek lazım tekrar.
Yeni print alan olursa buraya yazsın o zaman bizde bilgileniriz

En fazla 1 ay önce sormuştum mektup zarfında tamamen gizli bir şekilde gönderiyorlar site ismi, içerikle alakalı en ufak bir bilgi yok fakat yine de gümrükte açıp geri gönderebilirler diye düşünüyorum print halinde psilocybin içermediğinden yasal olarak bir sıkıntı olamaz. Sipariş verip eline ulaşan olursa bilgilendirsin.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Arkadaşlar bahsi geçen site Türkiye'de mimli. Kısa bir araştırma yaparsanız çok kişinin nasıl dilinin yandığını görebilirsiniz. Banner'ıma yazıcam artık filli site mimli diye.

Arkadaşlar bahsi geçen site Türkiye'de mimli. Kısa bir araştırma yaparsanız çok kişinin nasıl dilinin yandığını görebilirsiniz. Banner'ıma yazıcam artık filli site mimli diye.
Zarfın üzerinde sitenin adı ya da adres olmadıktan sonra gümrükte nasıl teyit edebilirler ki bu filli siteden diye?

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Zarfın üzerinde sitenin adı ya da adres olmadıktan sonra gümrükte nasıl teyit edebilirler ki bu filli siteden diye?
Gümrüğe giren ürünün göndericisinin gizli olması imkansız kankacım. Ayrıca bahsi geçen filli için google'da 3dk'lık bir araştırma yapsanız zaten gümrükte kimleri nasıl patlattığı falan çok aşikar. Hatta forumda bile bu siteden yanan insanlar var. Deneyen var mı? Bahsediyoruz şöyle gönderilir böyle gönderilir ama, sipariş vermiş ve eline geçmiş biri var mı?

Gümrüğe giren ürünün göndericisinin gizli olması imkansız kankacım. Ayrıca bahsi geçen filli için google'da 3dk'lık bir araştırma yapsanız zaten gümrükte kimleri nasıl patlattığı falan çok aşikar. Hatta forumda bile bu siteden yanan insanlar var. Deneyen var mı? Bahsediyoruz şöyle gönderilir böyle gönderilir ama, sipariş vermiş ve eline geçmiş biri var mı?
Doğru söylüyorsun kanka gümrükte gönderici bilgileri, şirket vs gözükür bunu düşünmemiştim yazarken. Zaten yasadışı hatta Türkiye'de öcü muamelesi yapılan birşey sonuçta risk alıcıya ait biz bilgimizi paylaşıyoruz ama burada herkes nasıl getirebilirim kesin geçer mi garanti mi diye soruyor, sipariş eden yok ya da sipariş geçiren paylaşmıyor.:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ** ****** **** ****** **** ******** ******* ***** ******** hahahaha* ** ** **** **** ***** ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* **** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* ****** **** *** * **** hahahaha ******** ****** *** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* *** hahahaha*** ***** ******* *** ******* ******** ***** ******* ********** ****** ******** ** *** ******** ******** ********* ***** hahahaha ***** ** ********** ********* ***** ********** **** ******* ******* **** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha *******
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    ********** hahahahahahahaha ** ******* * *** ****** *****
    +1
  • Kafirimam Kafirimam:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul: