Sprayli sigara

niko1903

Yeni üye
Cvp: Sprayli sigara

CareaSx' Alıntı:
Kankalar iyi günler. Corbaci sigalarinin ilacli olup olmadigini anlamanin bi yontemi var midir
sanada iyi günler kanka köfteci sigaralarında sprey olup olmadığını tadın dan anlayabilirsin çok ekşi bir tat veriyorsa yüzde 75 spreylidir yani ben öyle biliyorum

CareaSx

Yeni üye
Eksi degilde bogazi yakiyor gibi ama normalide yakmaz mi hafif yapiskanli gibi yer yer kahverengi ama yesilin üstünde kucuk somekli

Dallas

Yeni üye
Spreyli cigara

Kanka hiç torbacıya bulaşma derim. Ona vericeğin parayı 5-6 tane yurt dışından tohum al. En geç 3 ay sonra cigaralar elinde. Hem bide o sana 7-8 ay yeter belki daha fazla bile yeter.

R

Ripley'sOG

Guest
Almayın ama aliyorsanizda aldığınız esrar resimlerde veya önceden hasat aldığınız gibi ise (thcler vs ) gözle görülecek derecede saglam ise rahatlıkla içebilirsiniz grow sigarasıdır.Ama bence hiç paranızı kaptırmayın sabredin.

isin rast gitsin

cnraydgn

Yeni üye
Bunu anlamanın birçok yolu var kanka, ben istanbulda yaşıyorum buzdolabının üstünde 10-15 kişilik torbacı listesi duruyo. Paketten çıkarmadan sömeğe bak eğer taş gibiyse parçalanmıyosa o sigara %100 spreylidir. Üzerinde sarımtırak şeyler varsa spreylidir. Mesela 100 tlilik paketin içinde olması gerekenden az varsa spraylidir. Bunu kafasındanda,kokusundan da anlayabilirsin.  #CareaSx @CareaSx

HMS

Yeni üye
Sömekden ufak bi parça koparıp, çay bardağının yarısına kadar doldurduğun suya at, yada küçük bir şişeyede olur, karıştır veya çalkala, eğer içinde kimyasal bi madde varsa köpürmesi gerek

Rosen

Yeni üye

HMS' Alıntı:
Sömekden ufak bi parça koparıp, çay bardağının yarısına kadar doldurduğun suya at, yada küçük bir şişeyede olur, karıştır veya çalkala, eğer içinde kimyasal bi madde varsa köpürmesi gerek

Sigarayı **** etmeyelim bence :(

Spreyli derken spreyin ne oldugunu bilen var mı ? Yani nedir bu kimyasal karışım bir şey mi böyle rahatlıkla torbacı nasıl buluyor bunu . Böyle acımasızlık olur mu

göreceli halk arasında ki bir çok yöntem yanlıştır daha doğrusu spreyli olup olmadığını ifade etmez torbacıların nasıl zula yaptığından tut harmanladığına paketlemeye kadar hepsi koku tat sertlik vs değiştirir  güvenilmeyen birinden alıyorsan daha doğrusu bilmiyorsan hiç normal bir sigara yap 2 3 duman vur eğer hemen girer ve etkisinin normalde olandan farklı olduğunu hissediyorsan spreylidir eğer on numara sigara da olsa girer ama içiciysen sallamaz seni terimler biraz havada oldu ama daha önce setetik içtiysen vede saf güzel esrar içtiysen çok rahat ayıkabilirsin bu durumu o yüzden ilk 3 dumandan sonra bir sohbet arası verin mutlaka 5 15 dk kendi söyler sana suya koyma mantıklı ama her şey köpürmez veya esrarla indüklenebilir ama merak ettim açıkçası dediğim gibi her yöntem aldatıcı olabilir tecrübe ile kanaat getirmek lazım tabi bazı absürt durumlarda olur kimisi alıyor parça pinçik sarımtırak kubar desen kubar değil esrar desen esrar değil sorsan hem esrar hem kubar falan o ayrı mevzu..

Simtozu

Üye

Dallas' Alıntı:
Kanka hiç torbacıya bulaşma derim. Ona vericeğin parayı 5-6 tane yurt dışından tohum al. En geç 3 ay sonra cigaralar elinde. Hem bide o sana 7-8 ay yeter belki daha fazla bile yeter.

14 tane ağaç 1 ay gitmedi şerefsizim bunun yağnı çıkardım likit yaptım yemek yaptım kuru fasülyeye koydum cigara yaptım hem cigara hem kapak vurdum suyunu sıkıp içtim bi mendil yapıp götümü silmediğim kaldı bide zeytin yağında bekletip ağrı merhemi yapmadığım kaldı yok arkadaş esrar canavarıyım şerefsizim yetiyosa bir oyun 10 koyun :D

P0kerfac3

Yeni üye
Bak kardeşim, iyi sigara 10dk sonra etkisini göstermeye başlar fakat ilaçlı olanı 5dk sonra kalpte çarpıntı veya tansiyonda yükselme gibi etkilerle kendini gösterir. Bir başka yöntem ise: eğer elinde mercek varsa sömek üzerinde thc oranını incelersin. Kimyasala hayır

iyi sigaranın kafasi iyi olur kmyasal sentetik kötü sigaranın kafası bok olur mal eder ot un aksine sana sentetik etki yaratır. Hatta öyle kişiler vardır ki ( tanıdıgım 3 5 kisi vardı semtten ) önüne 1 gram saf photo indoorda gayet başarılı og kush  1 gramda  tamamen sentetik fare ilacı akemi ne varsa girmiş skunk koy  og onun kafasını zerrre yapmaz. ama skunk g*t edder onu oda haliyle skunku içer.     iyi sigara iyi hissettirir mutlu olursun tavan yapar bir cok hormon,kötü sigaranın tadı kokusu mide bulandırıcıdır direk ayıkırsın. +  bzen öyle durumlar oluyor ki içtiğin sigara indoor cins genetik ama şerefsizler artık bol hasat elde etmek içn mi yada elde ettiği hasatı şişirmek için mi az da olsa spray sıkaibilyor ben bunu hep sigarayı içip aradan 3 5 saat veya bir gece geçtikten sonra sidiğin rengine bakarak ayıkırım. İşediğinde açık beyaz ise temiz vucudun, çok koyu sarı ise içmişsin sprayli sigarayı=)

edit : aklıma gelmişken cok kısa bi hikaye anlatıcam yukarıdaki muhabbete dair.  bundan 2 yıl önce amsterdama gittik indik ucaktan ufak vapurlar var karşıdan karşıya geçiyor ordan otele gitmemiz gerek vapura bindik üstümüzü başımızı bırakıp cıkıp cigara icip takılıcaz neyse vapurda bi junkie ( üstü başı yırtık elinde joint ) deli gibi tüttürüyordu yanına gittik hello ıvır zıvır girdik muabbete soruyoruz işte nerden kalitelisini alırız skilmek istemiorz en güzel sigara nerenındır vs. adam where are you from dedı bız turkey dedik. Selamin aleyküm ben hikmet demesin mi aleykümselam abi ıvır zıvır basladık sohbete adam 18 yildir hollandada yaşıyor artık pici olmuş oranın ne dedi biliomusunuz bize ?  ya dedi Türkiyede bonzai diye birşey varmış yanınızda varmı getirdiniz mi çok merak ediyorum  ?? ? ?? ?? 
abi dedik bak dalgana bizim ne işimiz olur onlarla biz buraya gelmişz kaliteli sigara icmeye sen bize nediosun hesabı=) bsladı bize kokain satmaya calısmaya cigara satmaya calısmaya dyor gelin bende kalın 1 hafta boyunca otele para vermeyın ıvr zıvır öyle garip bi tipti aklıma gelmişken anlatayım dedim o dayıyı hic unutmuyorum ak=)

Mübarek

Yeni üye

Baba Haze' Alıntı:
iyi sigaranın kafasi iyi olur kmyasal sentetik kötü sigaranın kafası bok olur mal eder ot un aksine sana sentetik etki yaratır. Hatta öyle kişiler vardır ki ( tanıdıgım 3 5 kisi vardı semtten ) önüne 1 gram saf photo indoorda gayet başarılı og kush  1 gramda  tamamen sentetik fare ilacı akemi ne varsa girmiş skunk koy  og onun kafasını zerrre yapmaz. ama skunk g*t edder onu oda haliyle skunku içer.     iyi sigara iyi hissettirir mutlu olursun tavan yapar bir cok hormon,kötü sigaranın tadı kokusu mide bulandırıcıdır direk ayıkırsın. +  bzen öyle durumlar oluyor ki içtiğin sigara indoor cins genetik ama şerefsizler artık bol hasat elde etmek içn mi yada elde ettiği hasatı şişirmek için mi az da olsa spray sıkaibilyor ben bunu hep sigarayı içip aradan 3 5 saat veya bir gece geçtikten sonra sidiğin rengine bakarak ayıkırım. İşediğinde açık beyaz ise temiz vucudun, çok koyu sarı ise içmişsin sprayli sigarayı=)

edit : aklıma gelmişken cok kısa bi hikaye anlatıcam yukarıdaki muhabbete dair.  bundan 2 yıl önce amsterdama gittik indik ucaktan ufak vapurlar var karşıdan karşıya geçiyor ordan otele gitmemiz gerek vapura bindik üstümüzü başımızı bırakıp cıkıp cigara icip takılıcaz neyse vapurda bi junkie ( üstü başı yırtık elinde joint ) deli gibi tüttürüyordu yanına gittik hello ıvır zıvır girdik muabbete soruyoruz işte nerden kalitelisini alırız skilmek istemiorz en güzel sigara nerenındır vs. adam where are you from dedı bız turkey dedik. Selamin aleyküm ben hikmet demesin mi aleykümselam abi ıvır zıvır basladık sohbete adam 18 yildir hollandada yaşıyor artık pici olmuş oranın ne dedi biliomusunuz bize ?  ya dedi Türkiyede bonzai diye birşey varmış yanınızda varmı getirdiniz mi çok merak ediyorum  ?? ? ?? ?? 
abi dedik bak dalgana bizim ne işimiz olur onlarla biz buraya gelmişz kaliteli sigara icmeye sen bize nediosun hesabı=) bsladı bize kokain satmaya calısmaya cigara satmaya calısmaya dyor gelin bende kalın 1 hafta boyunca otele para vermeyın ıvr zıvır öyle garip bi tipti aklıma gelmişken anlatayım dedim o dayıyı hic unutmuyorum ak=)

bro tam dediğin gibi sentetik ile saf arasındaki fark bende yorumumu eklemek istedim , hayatımda hiç adam gibi saf cigara içmedim doğrusu 1 en fazla 2-3 kere içtim ::) biz malı alırken skunk alıyoruz daha önce bonzai içmişliğimde var hatta ilk içişim bonzai ile oldu daha ozamanlar bu işlerin cahiliyiz tabi ::) skunk diye bonzai kitlediler aldım bir fırt baktım bir şey yok 1-2 dakka geçti hala yok bir müzik açıyım dedim müziğin ortasında bam diye duvara tosladım ilk yaşadığım kafaya göre biraz panik ataklı geçti ama iyidi , sonra bonzai olduğunu öğrendikten sonra içmedim. bir daha ama hala saf otu denemek istiyordum bir gün skunk aldık , ben skunkı bizim forumdaki bildiğimiz skunk genetikli cigara zannediyorum tabi ::) uzun süredir içiyorum yapış yapış ot koksuda var ama işi , spreyli olduğunu onunda sonradan çözdüm , hala da arada içiyorum harman kalınca yapıcak bir şey yok saten bu yüzden growa başlaladım hele alıyım hasatı siktiri çekicem torbacıyaaaa ,
 neyse son olarak arasındaki farkları sorucaksanız spreyli üzerine jel dökülmüş gibi yapış yapış olur kök sapları bile olur bu rası önemli detay her yeri aynı eşit derece kokar hafifden kötü bir koku alırsınız illakı kimyasal kokusu alırsınız cigaraysa kokladığınızda dünyanın neresinde olursanız olun saf ise gerçekten çok tanıdık ve doğal bide kokusu vardır buna emin olun, ayriyetten bana göre tadından çözemezsiniz hepsi tadı aynı sayılır moruq , kafası ise otun kafasına göre çok daha stressli ve mutsuz geçer bana göre en büyük fark bu ve bu fark ayırt edilcek kadar önemli bir fark burdan anlarsınız kesin ve otun kafası dalga gibi yavaşça yükselerek geliyor bence 10 dakkada tam olarak kafam güzel diye biliyirosunuz bununsa bir fırt aldığınızda 1 dakka geçmeden ov güzel odum diyip uykunuz gelir ağırlaşırsınız direk 10 dakkaya geldiğinde dahada kendinizden geçersiniz, bide bonzai nasıl anlarım derseniz ot kokmaz tatlımsı bir kokusu olur genelde bonzai kokmaz ama sıkılan yaprak vb şeyler kokar sigara ucu gibi çok az konulur tırnak ucu kadar yakıldığında çok bir kokusuda olmaz bir fırt alırsınız kişiden kişi değişik olarak 30sn-20dk içinde gelebilir evet 20dk içinde gelenlerde var ::)  ama geldiğinde bir anda duvara toslamış gibi olursunuz bir anda benden bu kadar herkeze bol dumanlar.
Kimyasala Hayır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********