Stkushseed hakkında

Kushseed'den tohum alan arkadaşlar, filizlenme oranı hakkında yorum yapabilir misiniz? %80 üstü filizlenme oranı var mı?

Jesus78

Üye
Kanka bunun için şunu diyebilirim Türkiye de birileri bunu yapmasa bile insanlar bir şekilde yurtdışından getiriyorlar yani her türlü işlerini hallediyorlar devletin göz ardı etmesinin sebebi muhtemelen budur.
Sponsoru seviyorum, takdir ediyorum ama tekelleşmenin sonucu bunlar ne yazık ki. Adamlar resmen Türkiye pazarında tekel.
Milyonlarca keyifçinin olduğu bir ülkede devlet nasıl bu pazarı gözardı ediyor anlamak mümkün değil.

Jesus78

Üye
B
Sponsoru seviyorum, takdir ediyorum ama tekelleşmenin sonucu bunlar ne yazık ki. Adamlar resmen Türkiye pazarında tekel.
Milyonlarca keyifçinin olduğu bir ülkede devlet nasıl bu pazarı gözardı ediyor anlamak mümkün değil.
Birde şu var insanların torbacilara para kazandırmasindansa kendileri yetiştirmesi daha mantıklı burada kendileri yetiştiren insanlar bu ihtiyaçlarını dışarıda gidermeye kalksa durum farklı olurdu tabi tamamen bunu bitirmek çok mümkün değil

ayteach

Müptezel
Kushseed'den tohum alan arkadaşlar, filizlenme oranı hakkında yorum yapabilir misiniz? %80 üstü filizlenme oranı var mı?
Kardesim hediyesiyle beraber toplam 7 urun geldi yalnızca iki tanesi buyuyor gerisi çöp oldu. İlk kez yapmiyoruz bu isi kendilerine soyledim bir sonraki siparis de telafi edeceklerini soylediler ancak bir daha alir miyim bilmiyorum. Paketin uzerinde tohumların ismi bile yazmiyordu ****.

monkey

Üye
Kanka tamam 2 ayrı genetik hoş oldu da üstlerine Bi yazı çok mu zor beee Bi harf yazsa yeter keçeli kalemle, biri og kush biri nl. yazı tura atıcam resmen :D
Kanka sponsor da auto diye aldığın tohumlar rasgele atıyolar içine evet auto ama oda ne cins oldunu bilmiyor o yuzden o detayı atlıyolar. Toplu ve ucuz aldıkları için :)

Ea64

Üye
B

Birde şu var insanların torbacilara para kazandırmasindansa kendileri yetiştirmesi daha mantıklı burada kendileri yetiştiren insanlar bu ihtiyaçlarını dışarıda gidermeye kalksa durum farklı olurdu tabi tamamen bunu bitirmek çok mümkün değil

dostum ben buradaki gibi yapıyorum 1 gün suda bekletip direk toprağa atıyorum. toprağıda sprey şekilde fıs fıs yapıyorum nemli kalsın diye. birde bardakların üzerine poşet geçiriyorum, nem hat safaya çıkıyor. dandik tohum değilse patlamama durumu çok düşük. daha bir sorun yaşamadım

Vedoo

Kıdemli Üye
Arkadaşlar 10 tohuma 5 tohum hediye var sanırım ilk defa alışveriş yapacağım hediyeyi kendimiz mi seciyoruz yoksa aldığımız genetikten + 5 tohum mu oluyor? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Tohum zaten zor bulunuyor hatta bulunmuyor kankam idare et bidahakine düzelir. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***