Sulama yapmam lazim toprak kurudu ama yapraklar sarı ne vereyim ben bu izci kiza

F9Devil

Üye
Bitki yapraklardan azot cekiyor butun enerjiyi someklere veriyor. Cok guzel sismis someklerin kanka keyifli dumanlar

Aykiri

Üye
Kankalar iyi oldu ama bu yapraklarin durumu normalmi biobizz kullaniyorum gubreleri daha bir kac hafta var gibi hasata gubreyi nezaman kesmem lazim nasil bir yol izlemeliyim ustad senden bu konuda yardimci olmani istiyorum @Kanka

Son düzenleme:

Aykiri

Üye
ilk gelisimde yeterlidir prizden cektigi watt onemli ama cicekte 150watttan asagi olmamasi lazim bu led hakkinda bilgim yok cob led var bende dostum 250wat tek bitki yaptim bu grow

ilk gelisimde yeterlidir prizden cektigi watt onemli ama cicekte 150watttan asagi olmamasi lazim bu led hakkinda bilgim yok cob led var bende dostum 250wat tek bitki yaptim bu grow
220 çekiyo galiba prizden iki bitkim var zaten iki 100 watlık led çiçeğe geçireli 5 gün oldu yani pek bilgili değilim ama ağaçlar ormana döndüler baş edemiyorum

Ü

Üye silindi 899

Guest
220 çekiyo galiba prizden iki bitkim var zaten iki 100 watlık led çiçeğe geçireli 5 gün oldu yani pek bilgili değilim ama ağaçlar ormana döndüler baş edemiyorum

ışık 100w dostum prizdende o kadar çeker, yanlız sanırım bu ışık beyaz yani 6500k.. bitkin eğer çiçeğe girdiyse sarı ışık yani 2700 3000k ışık kullanman gerekir..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha*** ****
    +3
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
    D Dalibor: ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********