SuperLemonHaze HASAT

Entrikaci

Kıdemli Üye
Hayırlısıyla ite kaka bir şekilde ilk growumu bitirmiş bulunmaktayım. Son zamanlarda pek aktif olmasa da AltınPipo ustaya teşekkürü bir borç bilirim başlarda çok rahatsız ettim kendisini :D ve takıldığım yerlerde bana yardımı dokunan bütün foruma teşekkürü bir borç bilirim sıkılmadan usanmadan yardim istediğimde her zaman destek olan forumdaki arkadaşlar hepiniz sağolun...

Genetik:SuperLemonHaze Photo
Gübre: Canna full set+mikoriza
Toprak: Plagron bat mix
Işık:120w Quantum Board
60 gün veg verildi 60 gün bloom

4. Boğumda 1 kere toping ve LST uygulandı 55.günde scrog gerildi

Çok fazla hata yaptığım bir grow oldu daha iyisi olabilirdi hasat kısmen de olsa tatmin edici miktarda

Sonraki grow Hayırlısıyla mayıs 15te start verir

(İlk 2 görsel hasattan 2hafta önce çekildi)

Legend86

Müptezel
Olsun gayet başarılı, eline sağlık, tek ağaç mı, tahmini kuru ne kadar çıktı ben outdoor lemon yapıyorum da karşılaştırma yapacam

Entrikaci

Kıdemli Üye
Ben bez saksıcıyım hocam airpot kullanan arkadaşıma nazaran daha iyi kök gelişimi gözlemledim hem köklerin ve toprağın hava alması için daha mantıklı @Marik232

Legend86

Müptezel
Ben saksı felan kullanmam açarın çapı 70 derinlik 50 cm orman toprağı oldu bitti dev bir ağacım olur hep çünkü kök sakin gider olabildiğince, bu bahsettiğim gerilla grow için orman vs.. Balkon çatı tabiki saksıda olacak

Entrikaci

Kıdemli Üye
Bilemiyorum ki şu an yaş şekilde 480 gr çıktı kuru tahmini yapamıyorum:) 2 3 güne güncellerim seni etiketleyip

YesiLL

Üye
Hayırlısıyla ite kaka bir şekilde ilk growumu bitirmiş bulunmaktayım. Son zamanlarda pek aktif olmasa da AltınPipo ustaya teşekkürü bir borç bilirim başlarda çok rahatsız ettim kendisini :D ve takıldığım yerlerde bana yardımı dokunan bütün foruma teşekkürü bir borç bilirim sıkılmadan usanmadan yardim istediğimde her zaman destek olan forumdaki arkadaşlar hepiniz sağolun...

Genetik:SuperLemonHaze Photo
Gübre: Canna full set+mikoriza
Toprak: Plagron bat mix
Işık:120w Quantum Board
60 gün veg verildi 60 gün bloom

4. Boğumda 1 kere toping ve LST uygulandı 55.günde scrog gerildi

Çok fazla hata yaptığım bir grow oldu daha iyisi olabilirdi hasat kısmen de olsa tatmin edici miktarda

Sonraki grow Hayırlısıyla mayıs 15te start verir

(İlk 2 görsel hasattan 2hafta önce çekildi)

Bro orda tahmini 120 gram var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ****** ***** ******* ********** ******** ******** **********
  • S SuperKafa:
    ********* ****** *** ******** *
  • S SuperKafa:
    *** ** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa: