türkiye de sihirli mantar kiti nereden alınır

Selamlar saygılar kankalarım dumanınız bol aklınız aydın olsun bugun merak ettiğim konu bu türkiyede mantar kiti nereden bulabilirim kendimi keşif etmekte kullanacağım buna uygun tür ve alabileceğim yer söylerseniz çok memnun olurum saygılarımla.

nasa

Doktor
Selamlar saygılar kankalarım dumanınız bol aklınız aydın olsun bugun merak ettiğim konu bu türkiyede mantar kiti nereden bulabilirim kendimi keşif etmekte kullanacağım buna uygun tür ve alabileceğim yer söylerseniz çok memnun olurum saygılarımla.
selam kanka, ben daha öncesinden etsy üzerinden yurtdışından tedarik ettim ancak şimdilerde gümrükte durum nedir bilemiyorum. en sağlıklısı yurtdışına çıkıp vucudunda spor print getirtmek . tr içi bulabilir misin emin değilim dolandırılma ihtimalin çok yüksek

selam kanka, ben daha öncesinden etsy üzerinden yurtdışından tedarik ettim ancak şimdilerde gümrükte durum nedir bilemiyorum. en sağlıklısı yurtdışına çıkıp vucudunda spor print getirtmek . tr içi bulabilir misin emin değilim dolandırılma ihtimalin çok yüksek
Teşekkür ederim ama şey bu elephantos diye bir şey var bunu neden kullanmayalım?

nasa

Doktor
Teşekkür ederim ama şey bu elephantos diye bir şey var bunu neden kullanmayalım?
elephantos dan gelen kargonun gümrükten geçmesi imkansız çıkış adresi belli sonuçta gümrüğe girerken gönderici adresinden direkt kırmızı banda yonlendiriliyor açıp kontrol ediliyor. ayrıca zaten hollanda ispanya ukrayna rusya vs vs gibi ülkelerden gelen kargoların çoğu fiziki muayeneye yönlendirlir %90 ihtimalle

elephantos dan gelen kargonun gümrükten geçmesi imkansız çıkış adresi belli sonuçta gümrüğe girerken gönderici adresinden direkt kırmızı banda yonlendiriliyor açıp kontrol ediliyor. ayrıca zaten hollanda ispanya ukrayna rusya vs vs gibi ülkelerden gelen kargoların çoğu fiziki muayeneye yönlendirlir %90 ihtimalle
Evet haklısın alternatif var mı? torbacıdan spor alamaz mıyım?

kanka torbacı sana asla seni kendinden koparıcak bir şeyi satar mı sana? bu yüzden zaten kuru satılıyor genelde sporunu alamayasın diye. Türkiyeye growkit de sokamazsın, geçen birkaç gün önce şırınga girdiğini okudum ama. Türkyieye soksa soksan maksimum spor sokabilirsin, o da patlamazsan artı kargolayacak bir yer bulursan türkiyeye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ******* * ** ******* ** ******* *** ******** *** ****** ***** * *** ******** ***** * ***** ** ** ****** **** ******* ******** **** ***** **** ******* ******** *** ****** ***** ** ****** ***** ** ***** ********** * * ********* ******* **** ***** ********* ********* ****** ** ** hahahaha**** hahahaha* ****** ***** *** *** * ***** ******* *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ** ** ** ** * ***** **** ****** hahahaha*** ******** ********* ****** **** ***** ***** *** ******* **** *** ******** hahahaha **
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ********* ***** **** ******* **** hahahaha* ***
  • M Marryhuana:
    **** * * ***** ** **** ****** ***** ******* ******** **** ********** ** **** *** ***** ** ** ******* ***** * *** ******** ***** ****** ******** ********* *** *** *** ****** ******** ***** **** ******** * ****** ** ******** *** ***** ** ** ***** ****** ** ***** **** **** ** ***** ** ********** ** ***** ** ***** ***** *******
  • S sharkek:
    S sharkek: ****** ****