Tırtıkladım ama kafa yapmıyor. Kurutma-Kürleme işlemini düzgünce uyguladıktan sonra kafa yapar mı?

harmangenc

Kıdemli Üye
Evet kankalar sorum başlıktaki gibidir. Blue Dream kızım şu an karanlıkta 72 saat sonra kesmeyi düşünüyorum, şeker yapraklarında kahverengilikler var hasat zamanında olduğu içindir diye düşünüyorum. Şu an tırtıkladığımda kafası nerdeyse yok gibi bir şey4-5 gün kurutup beklettiğim halini içtiğimde bile çok kafa yapmadı öyle tatmin edicek kadar. Yorumlarınızı bekliyorum.

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka varsa foto at bide 1 hafta kurledikten sonra tekrar dene trikomları bi tekrar kontrol et jointi daha bol yapmayı dene

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Evet kankalar sorum başlıktaki gibidir. Blue Dream kızım şu an karanlıkta 72 saat sonra kesmeyi düşünüyorum, şeker yapraklarında kahverengilikler var hasat zamanında olduğu içindir diye düşünüyorum. Şu an tırtıkladığımda kafası nerdeyse yok gibi bir şey4-5 gün kurutup beklettiğim halini içtiğimde bile çok kafa yapmadı öyle tatmin edicek kadar. Yorumlarınızı bekliyorum.
Kanka nasil kafa yapmiyor hasat zamani geldi demissin , ben 3 haftalik cicekte bluedreamdan biraz tirtik aldm budama yaparken, 4 aydir icmiyordum inan alkolle bayildim.
Sen Nasil kuruttun acaba?

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Tırtık olayı boş bi olay. Kuruyup kürleme yapana kadar ( 14 gün - ilk içim için ) sonrası keyfe bağlı, tadını ve kafasını alamazsın. Tricom takibi bunun için var

Mordecai

Moderator
thc/cbd toleransın çok yüksek değilse cure olmadan da kafa yapıyor hacı.
cure edersen daha güzel olur tabi fotoğraf koyda bakalım sömeğin durumuna.

Anthony7

Üye
Kanka benimde ilk başta az kafa verdi şuan aşamalı hasat ettim bitkiyi kuruyan someklerden az bişe alıp içtim dün gece uyutmadi sabaha kadar tam istediğim kafada olmuş :)

esrarii

Müptezel
kahverengilikler , 5 gün susuzluktan nasıl olur , o kahverengilikler yanık tricomlar da olabilir. sanırım sağlıklı bi hasat değil. umarım bi hafta kuruyunca zehir olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    *** ****** ***** ******** *** ********* **
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** *** **** ********* **** ****** ****** *** ******* ** ******** ******* *****
  • S SuperKafa:
  • B boldpilot34:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
    hahahaha **
  • H happyworld:
    ******** ****** ***** ** hahahaha*
  • H happyworld:
    ** hahahaha ******* ****
  • B boldpilot34:
    +1
  • H happyworld:
    **** hahahaha*** ******* *** *** *** **********
  • S SuperKafa:
    **** hahahaha* ***** *** *******
  • S SuperKafa:
    ***** ****** ** **** ***** ** ****** *** hahahaha***** *** ** **********
  • H happyworld:
    ***** ****** ****** hahahaha**** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** ****** ****** ******** hahahaha* ******
  • H happyworld:
    hahahaha* ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ******** ** hahahaha* ****
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** **** hahahaha*** ******* hahahaha******** ********** **** hahahaha* **
    +1
  • H happyworld:
    ******* ****** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • Y yasopro2001:
    ********* hahahaha** ***** ** ******* ***** ******** ***
    Y yasopro2001: ********* hahahaha** ***** ** ******* ***** ******** ***