Tırtıkladım ama kafa yapmıyor. Kurutma-Kürleme işlemini düzgünce uyguladıktan sonra kafa yapar mı?

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka benim de şu an hafif kalbimi hızlandırıyo azcık konuşma veriyo o kadar sonra geçiyo hemen.

iyi oldu öyle söylediğin bi de kürleyince miss olcak demek ki :)

Anthony7

Üye
kanka benim de şu an hafif kalbimi hızlandırıyo azcık konuşma veriyo o kadar sonra geçiyo hemen.

iyi oldu öyle söylediğin bi de kürleyince miss olcak demek ki :)
Aynen kanka ben zaten koltuğa yapıştırır diye korkuyodum simdi tam tersi oldu vücudum istem dışı hareket ediyor hele yüksek tempo müzik açınca düşük bütçeli şeker kafası gibi :)

Ea644

Üye
dostum bende 3-4gün kuruttuğum tırtık yaptığım sömekten çok kafa yaşamadım ama bitkiyi hasat edipte kurutma ve kürleme sonrası içtiğimde ,kafası felaketti (bol tiriclomluydu bitkim) yani bitkin bence güzelce kuruduktan sonra buna bakmalısın birde yanık yapraktaki triclomları bi ara mercekle incelemiştim yanık olan yaprağın üzerindeki triclomların hepsi amber olmuştu.

harmangenc

Kıdemli Üye
dostum bende 3-4gün kuruttuğum tırtık yaptığım sömekten çok kafa yaşamadım ama bitkiyi hasat edipte kurutma ve kürleme sonrası içtiğimde ,kafası felaketti (bol tiriclomluydu bitkim) yani bitkin bence güzelce kuruduktan sonra buna bakmalısın birde yanık yapraktaki triclomları bi ara mercekle incelemiştim yanık olan yaprağın üzerindeki triclomların hepsi amber olmuştu.
kanka dediğin çok muhtemel aslında bitkiyi gelişmeye zorladığın için gübrelerle basıyo basıyo trikomu ambere dönüşüyo o bölge. yani o bölgeye baktığımda yine trikomların varlığını görebiliyorum aslında ama etkisi ne kadar olur o beni üzüyo

Duran Emmi

Yeni üye
kanka dediğin çok muhtemel aslında bitkiyi gelişmeye zorladığın için gübrelerle basıyo basıyo trikomu ambere dönüşüyo o bölge. yani o bölgeye baktığımda yine trikomların varlığını görebiliyorum aslında ama etkisi ne kadar olur o beni üzüyo
kanka ne oldu o sigaraya kürleyince kafa yaptı mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Hyperone Hyperone:
    ***** ***** ****** hahahaha******* ***
  • Hyperone Hyperone:
  • TohumsuzEsrar TohumsuzEsrar:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ********** hahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • A angeshar:
    ********** ****** *** *** ********* ******** hahahaha hahahaha ******** ** ***** hahahaha
  • Hyperone Hyperone:
    ***** ********* ***** **** ******* *** ******** ********* **** hahahaha
    +1
    ********* ********* ***** **** ******* *** ******** ********* **** hahahaha
  • Hyperone Hyperone:
    ***** **** ****** hahahaha*** hahahaha *** **
  • H Heisenberg01:
  • Hyperone Hyperone:
    *** *** **** **** *** *** ******* ****** hahahaha** ********** ********** ******
  • Hyperone Hyperone:
    *** **** hahahaha ***** ** hahahaha*
    hahahaha *** ***** ******** *** ******* ********
  • 420x 420x:
  • A angeshar:
  • M Miguel:
  • A angeshar:
    *** **** hahahaha ***** ** hahahaha* ***** *** **** ****** ** **********
    A angeshar: *** **** hahahaha ***** ** hahahaha* ***** *** **** ****** ** **********