T5 florasan

Spacy

Yeni üye
Kolay gelsin arkadaslar t5 florasan bulamadim onun yerine bu ürünü alsam aynı işi görürmu ..https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-yapi-malzemeleri-300-watt-led-projektor-super-fiyat-759170653/detay

Spacy

Yeni üye
Alanim büyük iyi yer var t5 bulamadım yoksa 2 tane alicaktim onun yerine internette bunu buldum yuksek lumen yaziyodu 2 tane alsam nasıl olur ürün bu sana zagmet bi bakarmisin

Spacy

Yeni üye
..https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-yapi-malzemeleri-300-watt-led-projektor-super-fiyat-759170653/detay

Zmn123

Üye
T5 florasan sana uyguları zaten kabinine sığmaz. Cfl ışık ilede çözüm bulabilirsin. Grow cfl yaz youtubede bir çok örnek var. Mesela 40w çeken 6cfl lamba ile veya 24w çeken 9 cfl ile bir ışık sistemi yaparsın. Weg döneminde beyaz ışık kullanırsın 6500k değeri onun. Çiçek döneminde 2700k değerindeki sarı ışıklara değiştirirsin. İçmelik sigaran cikar. Çiçeğe yakın tutarsın ısı sorununda olmaz. T5 den daha ucuza maal olur daha iyi iş görür
Kardesim bu dedgin isiklari nerde bulablrm
Elektrk ykarmi

Hoca666

Müptezel
Cobled nasil yapablrm
Zamanin varsa aliexpresten (tanesi 1 dolar) zamanin yoksa turkiyeden (tanesi sanirim 45 tlydi) full spectrum led alacan. Onlari aliminyum plakaya sabitleyecen termal macun da kullanarak. Uzerine de guclu bi fan. Ozetle bu. Sitede ayrintili anlatim var bakabilirsin

Zmn123

Üye
Tek bi yetistircem ufak bi kabinde kac.walt led gider ve nerden alablrm ucuz kaliteli siteler varsa daha iyi olur sahibinden skntli

Zmn123

Üye
Zamanin varsa aliexpresten (tanesi 1 dolar) zamanin yoksa turkiyeden (tanesi sanirim 45 tlydi) full spectrum led alacan. Onlari aliminyum plakaya sabitleyecen termal macun da kullanarak. Uzerine de guclu bi fan. Ozetle bu. Sitede ayrintili anlatim var bakabilirsin
tanesi 45 liradan nerden bulcam kac tane alcam burda anlatim nerde var

simsik

Yeni üye
T5 yapacaksan akvaryum bitki yetiştirme diye arat her kelvin her watt ı bulursun ama ben t5 kullananda tavsiyedende görmedim buzamana kadar

Hoca666

Müptezel
tanesi 45 liradan nerden bulcam kac tane alcam burda anlatim nerde var
Isiklandirma bolumlerine bi goz at kanka. Birden fazla arkadas anlatmis. Hatta foto paylasmis. Full spectrum led diye arattir bilinen satis sitelerinde var. Ben 50w lik aldim. Bi bitli icin bence en az 150 w yapmali ki iyi verim alinanilsin. Fakat arkadaslar bitki basina 100 w diyolar

Zmn123

Üye
Isiklandirma bolumlerine bi goz at kanka. Birden fazla arkadas anlatmis. Hatta foto paylasmis. Full spectrum led diye arattir bilinen satis sitelerinde var. Ben 50w lik aldim. Bi bitli icin bence en az 150 w yapmali ki iyi verim alinanilsin. Fakat arkadaslar bitki basina 100 w diyolar
Tek bitki icin 150 walt ful specturum ledmi gerekli bunlar turkiyedeki siteler yok cok baktm

Hoca666

Müptezel
Fanlarin yanindaki zimpirti yanilmiyosam adabtoru. Adaptore 15 tl desek fana 35 tl desek aluminyum plakaya 40 tl ledin kendisi de 2 adetten 90 tl lablosuyla fisiyle bi 20 tl daha ekle. Elektrikciye de hadi 20 tl ver sana yapsin diye. Ayni urunun sana maliyeti 220 tl. 80 tl icin ugrasilmaz dersen mantikli. Hem de garantili diyo. Ha sunu da diyim. Ledleri yurt disindan alirsan ayni urun icin 150 tl kar edersin. Sana kalmis

Zmn123

Üye
Nasil bi led almaliym evde soba yancak kis ayi oldugu icin birde fan ksctane en cok kafama.takilan fan nerden anliyacam giris fani ayri cikis fani ayri

Hoca666

Müptezel
Ben bunu kullanacam. Kullanan arkadas var baya da verim almis. Hem adaptor derdi yok. Adaptor alinca ayrica dc alman gerekiyomus. Bu direk prizden cektiginden hem daha guclu olacagini dusunuyorum hem de metal olmasi ayri abantaj. Forumda isiklandirma bolumlerini oku. Atla deve degil. Sadece iyice arastirmak gerekiyo. Fan su:

Iyi bi sogutma icin de aluminyum plaka olarak sunu kullanacam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ***** **** ****** **** ** ******* ****** ***** ****** hahahaha* ********* ******
  • kkush kkush:
    ****** **** *** ** ** **** hahahaha*
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • E ErdemRS6:
    **** **** **** ** *
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahaha** hahahaha ****** ** ** *******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha* ***** ** *****
    +1
  • E ErdemRS6:
    ****** * ******* hahahaha** **** ********* ******** *
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    * **** ** ** hahahaha* *** ******* ****
  • kkush kkush:
    *** *** ***** **** hahahahahahahaha ******* ****** *** ***** *** ***** ****** *******
  • E ErdemRS6:
    *** *** ***** **** hahahaha***** *** ******
  • kkush kkush:
    * **** ***** hahahaha* * *** ******* **** **** *******
  • Night owl Night owl:
  • displacedagression displacedagression:
    ***** ******* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: *** ***** ***