Tadı çok kötü

weedmary

Yeni üye
Arkadaşlar ilk growum bir tane amnesia uzun dönem çiçeğim var hesi marka tam gübre kullandım su an çiçeğin 6 haftasında alttan bir dal tırtıkladım kuruttum çok kötü tadı var cannanın flush gübresi var kullansam faydası olur mu? Tavsiyenize ihtiyacım var tadını nasıl güzellestirebilirim

C

Canna

Guest
Nasil kuruttun, bu bir, tam olmamis sömek icmissin bu iki, canna flush gübre degildir, adi üstünde flush, yani topraktaki gübreyi temizlemek icin hasattan önce. Tam zamaninda hasat et kurusun dene bir daha tadi hala bozuksa kavonaza koy kürle ve kavonaza limon,portakal kabugu filan koy, hem tadi hemde aromasi güzel olur.

weedmary

Yeni üye
Dostum normal alta eğilmiş bir dalı kestim ters astım 4 5 gün beklettim bir sigara yaptım içtim kavanoza koyup bekletmedim

C

Canna

Guest
Karanlikta mi isikta mi, kuruttun, isikta kurtmak sömegin kalitesini bozar, yapman gerekeni yazdim dostum. Eger seker yapraklarini tam temizlemediysen o da kötü tad verir.

Mahsun

Kıdemli Üye
Kanka gübreden dolayı öyle hasattan önce flush atmayı unutma flush atmamızın sebebide bu aslında topraktaki gübreyi temizleyip bitkinin temiz su çekmesini sağlamak heside flush için bi ürün var mı bilmiyorum ama kimyasal gübre markalarının flush ürünlerini kullanabilirsin ya da sadece ph ayarlı su ile de yapabilirsin

weedmary

Yeni üye
Sağol dostum ekstra bir şey yapmama gerek var mı canın sıkıldı biraz beceremedim bu işi sandım yani aslında hersey normal fakat kesmeden önce bir işlem yaptığımda her şey normale dönecek dediğinden anladığım

C

Canna

Guest
@GgBroGg kanka yazmis, zamani gelince o elindki canna flush ile topraktaki gübreyi temizle, bitki daha fazla gübre almasin, bol su kullan, al karanliga bekle toprak kurusun vur baltayi, kalitesi cok farkli olacak.

#Cigâ

Doktor
brocum gübreli sömek içmişsin flush zamanı keçi boynuzu pekmezi ile sağlam flush atarsan faydasını görürsün

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Sürekli sağlam gübre atan bir arkadaşım vardı. Sigarayı içerken dilimin üzerinde bildiğin yağlı bir katman oluşuyordu. Flush gerçekten önemli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********