Tahlil sorunsalı

Avare

Doktor
Kankalar sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum.
Çalıştığım iş yeri yüksekte çalışma izni mevzusuna beni ve bir kaç arkadaşı hastaneye muayneye yollamak istiyor.
Muayene içeriğine baktım ve biraz tırsmadım desem yalan olur çünkü üç buçuk atıyorum:)

İstenilen tahliller arasında
Açlık kan şekeri
Hba1c
Üre
Kreatinin
Alt
Ast
Hemogram
TSH
Bulunmaktadır.

Sizce bu tahliller arasında benim madde kullandığıma dair bir sonuca varma ihtimalleri var mı? G*te gelme ihtimalim bulunuyor mu?

Hocam bunu bence bir hekime danışsan daha sağlıklı bir bilgi alırsın. Ben şahsen çok araştırma yaptım yasal konularla alakalı ama bu testlerin ne işe yaradığını bilmiyorum

Kankalar sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum.
Çalıştığım iş yeri yüksekte çalışma izni mevzusuna beni ve bir kaç arkadaşı hastaneye muayneye yollamak istiyor.
Muayene içeriğine baktım ve biraz tırsmadım desem yalan olur çünkü üç buçuk atıyorum:)

İstenilen tahliller arasında
Açlık kan şekeri
Hba1c
Üre
Kreatinin
Alt
Ast
Hemogram
TSH
Bulunmaktadır.

Sizce bu tahliller arasında benim madde kullandığıma dair bir sonuca varma ihtimalleri var mı? G*te gelme ihtimalim bulunuyor mu?
Selam kanka, merak edip Google da aradım hepsini☺️ madde kullanımı yok testlerin içinde☺️. Sende bakıp içini ferahlata bilirsin.☺️

Avare

Doktor
Kankalar eski sağlıkçıyım az çok hangisinin ne olduğunu biliyorum. Google a da sordum zaten dün bi tek canımı sıkan kreatinin mevzusu çünkü bildiğim kadarıyla amatemde de ona bakıyorlar. Her ihtimale karşı yanımda başkasına ait idrar götürmeyi düşünüyorum yada yanımda birini götürürüm :)

xxman

Yeni üye
Ben kurbanlık koyun gibi bekliyorum temizlenmek temizlenmek için yapmadigim şey kalmadi ve hala it gibi tırsıyorum. Kaybedecek çok şeyim var malesef

Avare

Doktor
Bence sen yinede 2 hafta boyunca temiz kal kardeşim ne olur ne olmaz
Kanka yarın jübile sonra beklicez nasipse.

Ben kurbanlık koyun gibi bekliyorum temizlenmek temizlenmek için yapmadigim şey kalmadi ve hala it gibi tırsıyorum. Kaybedecek çok şeyim var malesef
Dayanıcaz ve sabırlı olucaz kanka. Seviyorsak katlanıcaz ara vermesini de bilicez ihtiyacımız kadar takılmasını da.

Ama işte bazen gerçek hayatla yollarımız kesişiyor ayık olmamız lazım:(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** hahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** **
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** ******** ****** ***** *** ****** hahahaha
  • R Chat bot:
  • R Chat bot:
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* *** ** **** **** **** ****** **** hahahaha* hahahaha ********** ******** ***** *** **** ******* ******* ***** *** **** hahahaha ******** ** ***** ********* *** *** ******* ****
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha* ********** ********** ******** ** ***** ********* *** *** ******* ****
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ********** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha** ******** ****** hahahaha*** ***** ***** ****
    ****** ********* *** ** **** **** **** ****** **** hahahaha* hahahaha ********** ******** ***** *** **** ******* ******* ***** *** **** ********* ********* *****
    hahahaha* ********** ******** ***** ***** ***** ** ******* ****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ****** hahahaha** hahahaha*** hahahaha *****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha ***** ********* ****** ****
    +1
    +1
    ****** ********* *** ** **** **** **** ****** **** hahahaha* hahahaha ********** ******** ***** *** **** ******* ******* ***** *** **** ********* ********* **** ********** ******* *********
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* hahahaha*
    +1
    lavrens lavrens: ***** ******* hahahaha* +1