tahmini hasat miktarı

kankalar ilk growuma başlamadan önce bu kadar zor olduğunu tahmin edemedim ilk growum acemiliği ile bir kaç yanlış yaptığım için çok ufak kaldılar hasata 2-3 hafta kaldı şu anlık görünüşleri ile ne kadar hasat alabilirim tahmini olarak mümkün mü tahmin etmek bilmiyorum bu zamana kadar çok saçma sorular sormuş olabilirim kusura bakmayın.

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kanka g. Olsun pek bişe çıkmayabilir tahmini 2 bitkiye toplam kuru 40 50 Gr Belki Çıkar

Sg35

Üye
Kanka benimde ilk grow boyle oldu bikti basi 30-35er falan aldim. Sence sebebi egitim mi, isik mi?

kankalar görüşleriniz için teşekkür ederim. yaptığım yanlışlar ışığın mesafesi ve yanlış sulama oldu. bu growumda kedilerinde sevdiği bir bitki olduğunu anladım

El_Takashi

Kıdemli Üye
Bitkinin böyle bodur olmaması için hangi gübre kullanımı gerekiyor ve ne zaman baslanmasi gerekiyor
Kanka senın ışığın ve ılgın yetersız , gubre gelırsek AN serısını alıcaksın growkent gır ve gybreve ozellıklerını oku araştır,en guzel bılgı 1.kaynaktır

Bitkinin böyle bodur olmaması için hangi gübre kullanımı gerekiyor ve ne zaman baslanmasi gerekiyor
bodur kalmasının sebebi ışığı çok fazla yukarı çekmemem oldu uzamasına rağmen aynı seviyede bıraktım. ışığı yukarı çeksem bitkilerde ışığa ulaşmak için uzucaktı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov: