Tahmini Hasat Vakti ?

Arkadaşlar selam, iş nedeniyle doğru bir takvim çizelge yapamadım, kızlara hiiç ilgi gösteremedim. hepsi birbirinden farklı gelişiyo , ayrı ayrı çektim hepsini, tecrübeli arkadaşlar tahmini hasat sürelerini yazabilirmi rica etsem

Genel

Ratata

Kıdemli Üye
Mikroskop lazım kanka en az 60x, o şekilde hsadını doğru zamanda alabilirsin. Tabi ki fikir vermesi adına pistiller %75-90 kızardığında da olabilir ancak kesinlik vermeyen bir yol olduğu için önerilmiyor. En iyisi en kısa sürede 60x-100x mikroskop alıp trikom takibi yapman

benridarkblue

Kıdemli Üye
Konudan bağımsız bir soru sormak istiyorum kankacım prizleri çadırın içinde konumlandırmak sence tehlikeli değil mi ?

kanka sıvıyla direk teması yok, nemde gördüğü ilk zamanlarda max %85 de, 2 yıl oldu bi problem yaşamadım, bilmiyorum başka bişey olabilirmi

benridarkblue

Kıdemli Üye
valla alabiliyorsan dışarıya al derim allah korusun ne olur ne olmaz . çadır içi duyduğum yangın muhabbetlerinin neredeyse tamamı üçlü prizin içeride olmasından kaynaklı sen yine de işini sağlama al brom

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****
    K kiryue0: hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****