Tahmini yaş/kuru kaç gram kankalar

berkeogz

Yeni üye
Kankalar bir saksida uc bitkim var. ikisi iyice gelisti biri kucuk kisa kaldi tam buyumedi. Fan yapraklari falan aldim bitki iyice kus oldu. Su anda flush atiliyor. Bide harmanliktan ucundan kesip kesip ictigim somekler var onlar o yuzden yok kankalar. Belki bi 5gr falan onlar gitmistir. Kac gram tahmin ediyosunuz su fotolardan kankalar? Fotolarda her bir bitkinin tepedeki ana somegi ve bitkinin genel gorunumu var. Yorumlari bekliyorum kankalar. Dumaniniz bol olsun.

president

Müptezel
her müptezel bir gün narkotiğe uğrayacaktır.

tohumsuz esrar atasözü

dipnot: link at kanka

Kanka Narkotik bize uğramasında biz gerekirse uğrarız. Allah devletimizi, polisimizi,askerimizi korusun kollasın güç versin İnşallah sayın başbakanı cumhurbaşkanı ve general genel başkanımız da esrar ekimi gibi keyif amaçlı esrar tüketiminide serbest bırakacak
3301tohumsuz01 Ara beni bul.

president

Müptezel
hayatım boyuna hiç hasat almadım ama izlediğim videoların verdiği yetkilere dayanarak 19.8 gram Es raR alırsın diyorum kareşim.Günde 0.5 içsen 40 gün gider az hasat aldığında naaaap biliyon mu kankssss git kardeşim meşkale bul kendine anladın mı uyumadan 2 saat önce kovada 3 4 kapak al çaaaaapsssss yapıştırrrrrrrrrr

president

Müptezel
Başkan bi benim growla ilgilenmedin harbi düzenli günlük yaptım bide
Eğer forumda birisi sürekli konunuza yorum atıyorsa o bir acemidir saydırır saydırır sonra tek lafla indirirsiniz, eğer bazen laf atıp uygun anı kolluyorsa o bir moderatördür kaçın ve canınızı kurtarın eğer çevreden tek bir ses bile duymuyorsanız o ripleydir. Merak etmeyin o sizi bulur. :) Bu söz kardeşim amerikanın dağlarında bir mağarada yazıyor.

nasa

Doktor
Eğer forumda birisi sürekli konunuza yorum atıyorsa o bir acemidir saydırır saydırır sonra tek lafla indirirsiniz, eğer bazen laf atıp uygun anı kolluyorsa o bir moderatördür kaçın ve canınızı kurtarın eğer çevreden tek bir ses bile duymuyorsanız o ripleydir. Merak etmeyin o sizi bulur. :) Bu söz kardeşim amerikanın dağlarında bir mağarada yazıyor.
ben sizin genelkurmay cumhurbaşkanınızım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • Narkotik Narkotik:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    hahahaha**** *** ***** **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** ******** hahahaha*** ** ******* *****
  • Narkotik Narkotik:
  • T Tatanka54:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ****** hahahaha***** *** ****** ********* hahahaha
    ****** ***** * ***** ***** * ********* ****** ** **** **** ********** hahahaha** ********
    *** ***** ******* ********* ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******** ** hahahaha *** ****** ******** ***** ******** * ***** ******** * ******* ******** * ********* * ****** **** ********* ******* * ******** hahahaha * ** ******* ******** ******* ** hahahaha****** * *** ********** * ***** * ****** * ******** * *** * ******** * * ***** ****** * ******* ***** * hahahaha** ******** *******

***** ******** ** hahahaha *** ****** ******** ***** ******** * ***** ******** * ******* ******** * ********* * ****** **** ********* ******* * ******** hahahaha * ** ******* ******** ******* ** hahahaha****** * *** ********** * ***** * ****** * ******** * *** * ******** * * ***** ****** * ******* ***** * hahahaha** ******** *******
    *** ***** ** ******* ****** ******* hahahaha** ***** **** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha** ***** ***** hahahaha**
    Narkotik Narkotik: hahahaha** ***** ***** hahahaha**