Tahminleri alalım :)

zehir0t

Üye
Evet arkadaşlar saksıya geçirme işlemi de tamam , bu canavarların yanına bir daha Eylülun sonunda gidilecek aşağıdaki malzemeleri okuyup yorumlarsanız sevinirim :)
Saksı içeriği ..(65 litre)
%50 si koyun gübreli npkli.toprak
+Perlit+vermikulit+akıllı toprak+yarasa+solucan
Bitkiler sponsor (photo)
İklim : Karadeniz iklimi (yağmur haftada 2 kez garanti )
Bitkileri Altan budayip yeni saksilarina aldım ve iki gündür aralıklı yağmur yağıyor biraz endişeliyim bazı nedenler dolayı gitmek zorunda kaldım sizce Eylül'de geldiğimde neyle.karsilasirim sizce durum ne olur birde saksıdaki gübreler yağmurla uçar gider mi yoksa bitkiyi sonuna kadar besler mi ( Eylül'de güncel foto atılacaktır )
Bir umuttur yaşamak /

zehir0t

Üye
Malesef müdahale etme şansım yok kanka :) bide nedenini merak ettim illa daha iyidir ama asil amac nedir kanka altını kesmenin ..

SariTursu

Kıdemli Üye
Saksıda bitkinin alanı kısıtlı ama altını kesip toprağa yatırırsan bahçe toprağına kadar uzanacak uzun kökleri olacak kızların. Ayrıca yağmur suyundan beslenmek için daha fazla alana sahip olacak. Püsküt kankamın bu yüzden söylediğini düşünüyorum.

HighMann

Müptezel
Malesef müdahale etme şansım yok kanka :) bide nedenini merak ettim illa daha iyidir ama asil amac nedir kanka altını kesmenin ..
kanka zaten geç atmışsın tohumlarını o saksı yeterde artar bile fazla bile gelecek dert etme kesme öyle devam et bi sorun yok alacağı veg ne ki salacağı kök ne olsun nisanda attıklarıma bakıyorum 30 lt saksıyla saygılar hasatın bol olsun fakat çok aman aman bi hasat alabileceğini düşünmüyorum geç atılmış tohumlar sezon geçti artık max 70-80 g gibi bi rakam gelir diye düşünüyorum bitki başına oda güzel beslenebilirse :)

zehir0t

Üye
Kanka geçen sene bu takvimin 20 gün gerisindeydim 15. Litre saksıdan kuru 90 gram sigara aldım, ve sigarayi 2 kişi bitiremiyorduk :) hatta geçen sene de birisi fazla bişey bekleme dedi 90 gram kuru aldım Mayıs'ta hava 10 derecelere kadar düşüyordu burda o yüzden bitkiyi erteleyip yapıyorum inşallah yine güzel seyler elde ederim tek güzel yanı buranın nem %85 sigaralar o yüzden acayip thcsi yüksek oluyor bakalim geçen sene 3 ağaç ektim ucude auto mu photo mu blmyrm aynı anda somege girdileler hemen hemen bu bitkiler photo büyümeden Ağustosda somege giricekler.mi.girmicekler mi ne olacak goreces hepimiz yani bitki kendi kendine veg dönemini tamamlamadan somege girer mi girmez mi gorucez her kafadan bir ses çıkıyor o konuda bu sene o muhabbeti de cozucez insallah

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****