Tamamıyla doğal yöntemlerle büyütmeye çalışmak

Sonne

Kıdemli Üye
5 lt suya 1 aspirin olacak şekilde ayarla flush suyunu ve flush at kanka
Şimdi bi tane ph ölçer alıcam önerdiğin var mı kanka? Elma sirkesini sulama suyuna ekleyip düşürdüğümü düşünüyorum. Çiçeklerin yarasa gübresi aldıktan sonra 10 gün geçti bi görmek ister misin kanka fotoları yüklim yeniden vereyim mi? 10 gün önce güvercin verdim.

OttoMan347

√SEFİR√
Şimdi bi tane ph ölçer alıcam önerdiğin var mı kanka? Elma sirkesini sulama suyuna ekleyip düşürdüğümü düşünüyorum. Çiçeklerin yarasa gübresi aldıktan sonra 10 gün geçti bi görmek ister misin kanka fotoları yüklim yeniden vereyim mi? 10 gün önce güvercin verdim.
Yolla foto gelsin kanka. Ben de eski kafayım ph ölçmüyorum tutturduğum bi düzenim var aynı şekil giderim hep onu konu açarak öğrenebilirsn

Sonne

Kıdemli Üye
Yolla foto gelsin kanka. Ben de eski kafayım ph ölçmüyorum tutturduğum bi düzenim var aynı şekil giderim hep onu konu açarak öğrenebilirsn
Boyları baya uzadı kank güvercinden sonra.
Bugünkü sulamayı boş yapıcam sadece elma sirkeli suyla. Dersen ki yarasa da ver kanka sulamadan hemen sonra serperim.

senin yorumlarına çok değer veriyorum beni bi yönlendir kanka

OttoMan347

√SEFİR√
Boyları baya uzadı kank güvercinden sonra.
Bugünkü sulamayı boş yapıcam sadece elma sirkeli suyla. Dersen ki yarasa da ver kanka sulamadan hemen sonra serperim.

senin yorumlarına çok değer veriyorum beni bi yönlendir kanka

Kanka önce toprağa karıştırıp sonra sularsın. Bu sulama boş geç bidahakine 2 tatlı kaşığı daha yarasa karıştır toprağa

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka önce toprağa karıştırıp sonra sularsın. Bu sulama boş geç bidahakine 2 tatlı kaşığı daha yarasa karıştır toprağa
Neden her sulamada en azından o tariften vermiyoruz? Boş sulamanın faydası bitkiyi biraz dinlendirmek mi? Bir de ben diyorum ki kanka tarifi veriyorum ama en çok potasyum ihtiyacı varmış ya bu zamanda tekrar muz kabuğu kurutsam bolca toz haline getirip toz yarasa gübresi gibi toprağına döksem iyi gelmez mi?

OttoMan347

√SEFİR√
Neden her sulamada en azından o tariften vermiyoruz? Boş sulamanın faydası bitkiyi biraz dinlendirmek mi? Bir de ben diyorum ki kanka tarifi veriyorum ama en çok potasyum ihtiyacı varmış ya bu zamanda tekrar muz kabuğu kurutsam bolca toz haline getirip toz yarasa gübresi gibi toprağına döksem iyi gelmez mi?
Püreyi acil ihtiyacın olduğu için söyledim kanka ben önceden kurutup robottan geçirip toprağa harmanlıyorum zaten. Yapabilirsin tabi iyi olur. İstersen yapraklara bakarak gübre verebilirsin fazlalık görünce boş geçebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **