Tamamıyla doğal yöntemlerle büyütmeye çalışmak

Sonne

Kıdemli Üye
İnşallah kanka sen en ufak ayrıntıda bana ulaş ben bilmesem bilen adamı bulurum :)
İnşallah kanka sen en ufak ayrıntıda bana ulaş ben bilmesem bilen adamı bulurum :)
Eyvallah kanka. Şimdi toz gübreyi ne kadar zamanda bir nasıl bir ölçekle verim kanka. Turkuvaz için saksı bitkilerinde her 3 lt suya bir tatlı kaşığı ayda 1 kez diye yazıyor. Sence nasıl kullanayım kanka. Çiçeklenme başladı.

OttoMan347

√SEFİR√
Eyvallah kanka. Şimdi toz gübreyi ne kadar zamanda bir nasıl bir ölçekle verim kanka. Turkuvaz için saksı bitkilerinde her 3 lt suya bir tatlı kaşığı ayda 1 kez diye yazıyor. Sence nasıl kullanayım kanka. Çiçeklenme başladı.
İster dediği şekilde suya karıştır istersen bitki başı dolu dolu 2 tatlı kaşığı toprağa serp kanka

mami10_

Doktor
Eyvallah ustam. Bi süre daha harmanke. Okadar emek çöp oldu ışıklar vs hepsini aldılar teni topraktan çıkan genler gitti hepsi koydu da mahalleye rezil olduk
İşte o mahalle baskısı ağzı çok koyuyor adama, sen kendin için yetiştirirsin onlar yanlış anlama torbacı der
Malzemelere el koymak gibi bir yetkileri var mı? Sonuçta vergisini ödeyip alıyorsun

OttoMan347

√SEFİR√
İşte o mahalle baskısı ağzı çok koyuyor adama, sen kendin için yetiştirirsin onlar yanlış anlama torbacı der
Malzemelere el koymak gibi bir yetkileri var mı? Sonuçta vergisini ödeyip alıyorsun
İnsanlara öyle yansıtmışlar ki esrarı eroinle bir duruma getirmişler bro. Düzenek kurulu halde yakaladılar geri istedik de veremiyoruz dediler sadece saksıları verdiler onları da almadık. Diğerleri için de üstelemek istemedik zaten hanım fazlasıyla bozuldu uğraşmak istemedim 3 ampul 1 vanti için

mami10_

Doktor
İnsanlara öyle yansıtmışlar ki esrarı eroinle bir duruma getirmişler bro. Düzenek kurulu halde yakaladılar geri istedik de veremiyoruz dediler sadece saksıları verdiler onları da almadık. Diğerleri için de üstelemek istemedik zaten hanım fazlasıyla bozuldu uğraşmak istemedim 3 ampul 1 vanti için
Hepsi cahillikten, şeytandan korkmam cahilden korktuğum kadar.
Bence hanım bi daha izin vermez yetiştirmeye işin zor.
Yani full sistem olsa ben kapısında yatarım hayırdır ya vergi vereceğim malzeme alacağım el koyacaksın
O zaman satışı da yasak olsun hem vergi al hem el koy

OttoMan347

√SEFİR√
Hepsi cahillikten, şeytandan korkmam cahilden korktuğum kadar.
Bence hanım bi daha izin vermez yetiştirmeye işin zor.
Yani full sistem olsa ben kapısında yatarım hayırdır ya vergi vereceğim malzeme alacağım el koyacaksın
O zaman satışı da yasak olsun hem vergi al hem el koy
Aynen hanım polis geldiğinde heyecan ve korkudan kanama olmuş çocuğu düşürüyodu az daha. İnan bu saatten sonra uğraşmaya demiyor ustam nasip diyelim vardır bi hayır

Sonne

Kıdemli Üye
Sağol kanka teşekkür ederim
Kanka bişey sormam lazım. Bu yarasa gübresini dolu dolu iki tatlı kaşığı dedin ya saksının boyutuna göre farklı olur mu bazı saksılar 2.5 lt bazıları 10 lt yani fazla gelen bitkiyi yakma durumu olur mu ne dersin? Siparişi verdim 2 güne elimde gübre

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bişey sormam lazım. Bu yarasa gübresini dolu dolu iki tatlı kaşığı dedin ya saksının boyutuna göre farklı olur mu bazı saksılar 2.5 lt bazıları 10 lt yani fazla gelen bitkiyi yakma durumu olur mu ne dersin? Siparişi verdim 2 güne elimde gübre
Saksı boyutuna da bakılır ama ben daha çok bitkiye bakıyorum kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **