Tang ile mücadele ve ilk deneyim.

Merhaba. Ts3000 altında 5 auto (%100sativa) 1 köfteci bakıyorum. Bugün 25. Günleriydi. Isı, ışık kapalıyken 16-20 açıkken 19-23 civarlarında. Nem 50-60 dolaylarında. Köfteci hariç tüm autolarda Tang çizelgesini uyguluyorum. Toprak light mix 4-5 günde kuruyor. En son 500ml 0.5ml'şer AN nin sensi bloom a ve b yi verdim. Ayrıca hesinin süper vitinden bir damla verdim. Ph ı kağıtla ayarlıyorum.
-25 güne rağmen yeteri büyüklükte değiller. ( En rahatsız olduğum husus)

-yapraklarda sanıyorum calmag eksikliği var. Genel olarak alt yapraklarda bu form bozuklukları. Bi kere 1 hafta önce calmag verdim 1lt-1ml şeklinde

- bitkilerin birbirinde renk olarak ton farklılıkları var. bazıları biraz daha koyu

Sonuç olarak Mesut değilim dostlar. İlk grow. Tang çizelgesini seçerek ve auto alarak sanırım hata ettim. Var mı öneri? Sevgiler

Aguş

Doktor
Dostum selamlar,
Fotoğrafları atarsan bir bakalım ne var ne yok
Kanka nın çizelgesine bakmanı öneririm

Port

Yeni üye

Kankacım benim bunlar 30 günlük TANG çizelgesiyle bakıyorum farkettiysen 10 litrelik saksıya 2 tohum ektiklerim hepsinden daha büyük ve çiçeklenmeye geçti (en arka sıra 6 kız) küçük kalmasını saksının büyüklüğüne bağlayabiliriz ancak herşeyi kitabına göre yapmana rağmen yapraktaki lekeler hiç hayralamet değil üstadlardan gelecek mesajları merakla bekliyorum

Dostum bende tang çizelgesi ile 3 auto büyütüyorum 35. Gündeyim çiçekteler bunlar 25 gibi durmuyor sanki bir de yaprakları ilk defa bu şekilde görüyorum çizelge ile alakalı olduğunu düşünmüyorum farklı birşeyler var gibi ustalar yorumlasın
Şu ana kadar 3 sefer gübreli su verdim 1 sefer de calmag. Çözemedim gitti mevzuyu. Bakalım kim ne diyecek. Eyvallah

Kankacım benim bunlar 30 günlük TANG çizelgesiyle bakıyorum farkettiysen 10 litrelik saksıya 2 tohum ektiklerim hepsinden daha büyük ve çiçeklenmeye geçti (en arka sıra 6 kız) küçük kalmasını saksının büyüklüğüne bağlayabiliriz ancak herşeyi kitabına göre yapmana rağmen yapraktaki lekeler hiç hayralamet değil üstadlardan gelecek mesajları merakla bekliyorum
Bunları jiffy de köklendirmiştim. 10. Gün büyük saksıya aldım. Anlamadım doğrusu. Belki de genetikle ilgili bi problem var dicem. Lakin köfteci tohumu da problemli:) onun yapraklarda pek bişi yok ama boyu en kısa olanı köfteci. Neyse sağ ol paylaşımın için

kankacım 10. gün saksıya almışsın ya acaba köklerinde çürüme falan mı meydana geldi ? çünkü bende jiffy de köklendirdim ama 2. gün büyük saksıya aldım bitkilerimi. neden çürümüş olabileceklerini düşündüm çünkü bir yerde görmüştüm kök çürümesi buna benzer etkiler yaratıyordu. yinede seni üzmek istemem bende bu işe yeni başladım çaylakım henüz ama sen bir kök çürümesini araştır.
Pek sanmıyorum dostum ama olabilir de tabii. Bakarım muhakkak. Sağ ol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******