Tanimadigim bir böcek.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi
C

Canna

Guest
Dostlar iyi kötü ot kokusu basladi, bu hergele kokuyu aldi disardan girdi gitti benim kizlari buldu.Kontrol ettim baska görmedim, ama huzursuz etti, yarin basacam ilaci.

C

Canna

Guest
Geçmiş olsun abi . Bunun ilacı var ziraatcilerde bizim bahçedeki ağaçlarda çok oluyor. Ama o ilaçlarım cannabislere zarari olur mu bilmiyorum . @TheGodfather47 usta gerekeni söylemiş inşaallah söküp atmazsın :)
Yok henüz bitkilerde hic bir sikinti görmedim, ama yumurta birakmis olabilirler, verecem ilaci. Tesekkür ederim, ilacini biliyorum, neem azal yumurtatalara tesir etmiyor.

C

Canna

Guest
Abi kesinlikle camdan girme zaten uçuyor bu hergele bizim camdan içeri girdiği de oluyor eve ezmeden dışarı atıyoruz ezince ölüm kokuyor hshshssh
Ben tuvalet kagidi ile yakaladim iksini attim tuvalete cektim sifonu, bir tanesi vantilatörün icine girmis, onuda elektirikli süpürge ile cektim.

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Mostari ve decis adlı iki ilacı belki 1 ay önce tavsiye verdim reisim , bu iki ilaç karışabilir ve ağaçta neem oil tanımam ben ne varsa öldürür larvasi ile :) zirai tarım bu işte öğrenmeniz gereken en büyük etken çünkü kesin çözüm olmasa ülkede ki bütün çiftçiler kullanmaz :) canımsınız dayanamadım gene giriş yaptım foruma gardaslarim napiyor bilmek istiyorum bıraktım ama bilgi paylaşmayı bırakamıyorum çok bilgicsin diye çevremden çok eleştiri alıyorum ama faydasını almayan yok , bu forumdan fayda gördüm vermezsem nankörüm dedim , bu iki ilaç böcek zehirinde en üst seviye faydası paylaşmaktan çekinmeyen herkese yarasın :)

püskütvarmı

Ordinaryüs
Mostari ve decis adlı iki ilacı belki 1 ay önce tavsiye verdim reisim , bu iki ilaç karışabilir ve ağaçta neem oil tanımam ben ne varsa öldürür larvasi ile :) zirai tarım bu işte öğrenmeniz gereken en büyük etken çünkü kesin çözüm olmasa ülkede ki bütün çiftçiler kullanmaz :) canımsınız dayanamadım gene giriş yaptım foruma gardaslarim napiyor bilmek istiyorum bıraktım ama bilgi paylaşmayı bırakamıyorum çok bilgicsin diye çevremden çok eleştiri alıyorum ama faydasını almayan yok , bu forumdan fayda gördüm vermezsem nankörüm dedim , bu iki ilaç böcek zehirinde en üst seviye faydası paylaşmaktan çekinmeyen herkese yarasın :)
Tırtıl için ne onerirsin kardo

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Benim bitkide de vardi bundan bir yapragin altina yuva yapmis lavra birakmis hep , o yapragi kestim attim 2 3 de bocek kaldi onlarida imha ettim:D 1 aydan fazla oluyor , ilacsiz yok edemezsin dediler guvendigim bir kac kankam artik benim sansimami bilmiyorm yuva olan yapragi kesip attim suan bisey yok , tekrar gorursem ilac yapicam

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Osuruklu böcek bu abi Mostar 20 sp böcek ilacı @69Cent ustanin kullandigi ilac bu ama o outdoor da kullaniyor, bende aynisini kullanirsam saksilari balkona alacagim.
Benimkilerdr outdorda onlrda vardi ilac kullanmadim yuva olan yapragi kesip attim ama kesin cozdum diyemiyorm her an gorebilirim tekrar

C

Canna

Guest
Benimkilerdr outdorda onlrda vardi ilac kullanmadim yuva olan yapragi kesip attim ama kesin cozdum diyemiyorm her an gorebilirim tekrar
Dostum ben isi sansa birakmak istemiyorum. Bugün verecem ilaci. Bitkilerimde hasar yok, ama büyütecle baktim, cok kücük beyaz igne basi gibi birseyler gördüm. Yumurta olabilir.

AntiPati

Yeni üye
Reisim dış mekan ve iç mekan ilaçlaması yaptır bir daha böcek haşere falan hiç birşey görmezsin sadece dış mekan ilaçlaması bile işini görür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...