Tarlada outdoor. Fikirlerizi merak ediyorum

buranere

Yeni üye

üstadlar herkese iyi growlar. Tarlama direk tohum olarak attığım 2 çorbacı bitkim var. Büyük olanı Nisan’ın ortalarında falan ektim. Küçük olanı ise mayısın ortalarında sanırım. Sizce gelişimi nasıl?
Büyük olan bitkiye toping yaptım. Sizce erken mi davrandım? Bir de alıcı gözle bakıp sativa mı yoksa indica mı olduğunu söylerseniz sevinirim. Şimdiden bol dumanlar kankalar.

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum tam olarak topraktan ne zaman baş gösterdi Onuda söylermisin ? Nisan ortası ve Mayıs ortası tohumu attın anlıyorum bu dediğinden doğrumu ?

püskütvarmı

Ordinaryüs
Çok küçük kalmış bitkiler . Büyük olan Nisan 20 de çıktı desek 2 ay 1 hafta yapar . Havalar kötümü gitti son zamanlar ? Ne veriyorsun bunlara. Ne kadar sürede suluyorsun ?

buranere

Yeni üye
Çok küçük kalmış bitkiler . Büyük olan Nisan 20 de çıktı desek 2 ay 1 hafta yapar . Havalar kötümü gitti son zamanlar ? Ne veriyorsun bunlara. Ne kadar sürede suluyorsun ?
2 hafta baya sıcak 1 hafta bulutlu gidiyo reis

ortalama 10 günde bir suluyorum. Üre ve sülfat veriyorum. Geçtiğimiz cumartesi de güvercin gübresi vermişdim

püskütvarmı

Ordinaryüs
Olabilirde olmayabilirde . Havalar yağışlı gitmezse 4 günde 1 sula . Güvercin gübresini şerbet olarak mı veriyorsun katı olarak mı ?

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum onların dibine güzel bir çapa at toprak hava alsın . Sonrasında en önemlisi etrafını açman lazım . Güneşsiz kalmış bitki . Güneş doğru almayan bitki çok yavaş büyür . sülfat mulfat verme Güvercin gübresi serbetiyle devam et . 1 ay sonra tekrar foto at kanka .

buranere

Yeni üye
Dostum onların dibine güzel bir çapa at toprak hava alsın . Sonrasında en önemlisi etrafını açman lazım . Güneşsiz kalmış bitki . Güneş doğru almayan bitki çok yavaş büyür . sülfat mulfat verme Güvercin gübresi serbetiyle devam et . 1 ay sonra tekrar
Dostum onların dibine güzel bir çapa at toprak hava alsın . Sonrasında en önemlisi etrafını açman lazım . Güneşsiz kalmış bitki . Güneş doğru almayan bitki çok yavaş büyür . sülfat mulfat verme Güvercin gübresi serbetiyle devam et . 1 ay sonra tekrar foto at kanka .

her 2 güne bi çapalıyorum üstad. Tavsiyelerin için teşekkürler. 1 ay sonra tekrar atarım fotoğraf

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********