Tavsiyenize ihtiyacim var

YesiLL

Üye
Arkadaşlar elimde 9 çeşit genetik var daha önce bu genetikler den yetiştirmiş olan arkadaşlar öneride bulunursa kafası şu şekil verimi bu şekil diye çok memnun olurum genetikler bunlar

auto gagarin
auto afgan
auto lsd
auto cinderella jack
Og kush feminized
banana og feminized
critical kush feminized
tangie feminized

Genetikler bunlar daha önce yetiştirip bilgi edinmia arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
limon og feminized

jamaikaa

Yeni üye
agalar 3-4 tane hatun boy attı diğerleri çiçeklenme sanırım hesi kullanıyorum bloom a geçiyim mi gübreyi değiştieiyim mi

zeko dayi

Müptezel
Bro bu limon og yetiştirdin mi hiç sativa ağırlıklı genetik diye aldım bir kaç yorum okudum kafası yok gibi şeyler moralim bozuldu
Valla ben bundan önceki growda yaptm lemon org belki benim yüzümden bilmiorum cnki stres yaşattım hiç kafası yokdu ama içen dostlarm zehir dediler ben zehir görmedim açıkçası şuan purple bakıyorum inşallah bu sefer zehir olur

YesiLL

Üye
Valla ben bundan önceki growda yaptm lemon org belki benim yüzümden bilmiorum cnki stres yaşattım hiç kafası yokdu ama içen dostlarm zehir dediler ben zehir görmedim açıkçası şuan purple bakıyorum inşallah bu sefer zehir olur
Bro limon og sativa diye aldım elimdeki genetiklerin geneli indica arada öyle enerjik kafa iyi oluyo ama iyi bir genetik değilse atmayim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    NewGardener NewGardener: ********* **********