Tdm 100 ve 200 lük aksiyel fanlar

papi27

Yeni üye
Arkadaşlar kabinime çıkış için 200 lük giriş için 100 lük aksiyel fanlardan almayı düşünüyorum magicplantta var bu arada bu fanların ne kadar ses çıkarttığı ve çıkartmadığı konusunda bi bilgi sahibi olan varsa paylaşabilir mi lütfen
Ek olarak gerekirse ses&ısı izoleli borularda takabilirim fanlara fark eder baya diyorsanız

S

silas

Guest
Emin ol sessiz özelliği yoksa çok gürültülü olan aletler. Sesi azaltmak için fan ayar hızı dimmer alabilir hızını yarıya düşürebilirsin %50 etkiler, ayrıca ısı ve ses izolasyonlu boru kullanabilir, fan motorunu titreşimi engellemek için köpük straforla kaplayabilirsin.

C

Cannabis-420

Guest
Emin ol sessiz özelliği yoksa çok gürültülü olan aletler. Sesi azaltmak için fan ayar hızı dimmer alabilir hızını yarıya düşürebilirsin %50 etkiler, ayrıca ısı ve ses izolasyonlu boru kullanabilir, fan motorunu titreşimi engellemek için köpük straforla kaplayabilirsin.
kanka ben blaberg turbo kullanıyorum çok ses çıkarıyo ısı ve ses izoleli boruya bakıyorum almayı dusunuyorum strafor pek kafamda canlanmadı dimmer içinde bu tarz aletlerin motorunu bozuyormuş bilgin var mı bu konuda

Aguş

Doktor
Kanka sessiz fan almadık çünkü sessizler 2 kat daha pahalı
Şu dimmer konusuna gelince kullanmadım bilmiyorum
kanka ben blaberg turbo kullanıyorum çok ses çıkarıyo ısı ve ses izoleli boruya bakıyorum almayı dusunuyorum strafor pek kafamda canlanmadı dimmer içinde bu tarz aletlerin motorunu bozuyormuş bilgin var mı bu konuda

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Atmosfairmarket gibi sitelerde daha ucuza alırsın kardeşim

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Ses izoleli boru ve silasin dediği gibi strafor köpük bir nebze keser sesini

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Hayır kardeşim köpüğün içine cihazı koyacaksın ki sesi kessin az da olsa :)

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Çok mu sesli çalışıyor seninki bende tdm 200 var rahatsız etmiyor pek fazla :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ********* ********* ** *****