Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

sado1202

Yeni üye
Merhabalar yetiştirme konusunda ilk deneyimim.
Bitkiler sağlıklı yaklaşık 75. günlerine girdiler fakat bana cok cılız gibi geldiler. Acaba türlerinden dolayı mı? (Türlerini bilmiyorum)
Yoksa yanlış bir şeyler mi yaptım bilmiyorum. Hasata ne kadar süre var onun hakkında da bir fikrim yok.
Biri aydınlatabilir mi yanlış olan noktayı

A

ALTINPİPO

Guest
meraba sado torbacı tohumu ysa boyle ara ara sıkıntılar cıkar ama o senın yetiştirmene veridiğin ısığa gubrelere bakıyor genede iyimiş acemeliğini attın artık guzel tohum alıp ıse koyulabılırsın

sado1202

Yeni üye
meraba sado torbacı tohumu ysa boyle ara ara sıkıntılar cıkar ama o senın yetiştirmene veridiğin ısığa gubrelere bakıyor genede iyimiş acemeliğini attın artık guzel tohum alıp ıse koyulabılırsın
Cevabın için teşekkür ederim
Hasata ne kadar var dersin?
Ha birde tohum önerisi ve alabileceğim bir yer önerin var mı?

a-420

Müptezel
Bitkiler sağlıklı yaklaşık 75. günlerine girdiler fakat bana cok cılız gibi geldiler. Acaba türlerinden dolayı mı? (Türlerini bilmiyorum)
Yoksa yanlış bir şeyler mi yaptım bilmiyorum. Hasata ne kadar süre var onun hakkında da bir fikrim yok.

Slm kanka isik ve saksin yetersiz gozukuyo buyuzden someklerin cilis kalmis kofteci tohumuna gore gene iyi yetistirmisin normal isikta resmini ceker atarsan sana hasat tahminimi soyliyebilirim.

sado1202

Yeni üye
tam ısık kapalıyken someklerı telefon flasıyla cekersen cok yakından deıl söylerim tohum alacağın yer https://www.degenetica.org/ guvenlıdır
Slm kanka isik ve saksin yetersiz gozukuyo buyuzden someklerin cilis kalmis kofteci tohumuna gore gene iyi yetistirmisin normal isikta resmini ceker atarsan sana hasat tahminimi soyliyebilirim.

Çok teşekkür ederim.
Son hali bu şekilde kankalar.

A

ALTINPİPO

Guest
tam 5 gun aynı sekil devam et sonradan bı 5 gün fluss atar durum bıldırırsın foto atarsın ona göre fluş uzarmı uzamazmı bakarız @auto420 sende önerini söyle arkdaşim

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Ledler cok isi uretmediginden bitkiler iyide isik almadigindan dolayi genellikle bu tarz Ledlerin altinda cokda havada almayan bir mekandaysa genellikle bu sonucu veriyor. Senin bu resimler benim merdiven alti led grow yerini hatirlatti ordada bu aldigin sonuclara yakin sonuclar aldim

Metgen7

Kıdemli Üye

İyi günler
Bitki hakkında biraz daha fazla bilgi versen gübre kulanma toprak kabindeki ısı vs.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ** ******* ******** ****** ******** ** ** ******** ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ***** ***** ***** ********** ** * ** ***** ******* ****** * * ****** **********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ***** ******* * * ** *** ** **** **** * * ********* **** * * ****** hahahaha* hahahaha**** **********
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    ***** * **** *** *** ***** ******** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** ********** ******* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** ****** *** **** ***** ****** ** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** *** ***** ********** ******* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** **** ******* ******** ******