Tecrübeli dostlar bir el atın sorularıma

weedhunter

Yeni üye
Agalar kısmet olursa 2 haftaya ormana Ekim yapicam tohumlar ak-47 ve Hint keneviri olucak
Forumu baya araştırdım biraz kafam karıştı 2 farklı gübre alıcam cal-mag, grow vs bir sürü çeşit var bunlardan hangi iki tanesi veg ve çiçeklenme dönemlerinde bana yeterli olur ne tavsiye edersiniz
Diğer sorum Hint keneviri çok boya gittiği için dikkat çeker diye düşünüyorum kelle koparmak boya gitmesini engellerimi

Selam kanka , calmag, micro element
her türlü alman gerekir yada Epsom tuzu. Gübre için biobizz grow ,biobizz bloom ( topmaxda iyi olur ama yarasa gübresi ile desteklersin. Ya da an serisi grow / bloom olur. Boy sorunu içinde hem topping hemde lst yapabilirsin. Kolay gelsin. ☺️
Agalar kısmet olursa 2 haftaya ormana Ekim yapicam tohumlar ak-47 ve Hint keneviri olucak
Forumu baya araştırdım biraz kafam karıştı 2 farklı gübre alıcam cal-mag, grow vs bir sürü çeşit var bunlardan hangi iki tanesi veg ve çiçeklenme dönemlerinde bana yeterli olur ne tavsiye edersiniz
Diğer sorum Hint keneviri çok boya gittiği için dikkat çeker diye düşünüyorum kelle koparmak boya gitmesini engellerimi

weedhunter

Yeni üye
Selam kanka , calmag, micro element
her türlü alman gerekir yada Epsom tuzu. Gübre için biobizz grow ,biobizz bloom ( topmaxda iyi olur ama yarasa gübresi ile desteklersin. Ya da an serisi grow / bloom olur. Boy sorunu içinde hem topping hemde lst yapabilirsin. Kolay gelsin. ☺️
Boyu kısa tutmak için topping lst yi biraz açar mısın dostum daha okadar ayıkamıyorum terimleri

kanka fide dikçeğin yeri kazıp içene aldığın toprağı dök daha sağlıklı olur.
kanka root juice olamaz sa olmazlar dan kök güçlendirici
grow yada fish mix sen dışarda yapıcaksın fish mix alabilrsin ikisi veg dönemi için azot sağlıyor.
bloom çiçeklenme dönemi için potasyum fosfor sağlıyor.
top max desin değerlerini arttırıyor.
heaven (boost) emilimi arttırıyor.
acti vera bitkinin bağışıklık sistemini korur kanka besin emilimini metabolizma hızını arttırır
alg a mic azla beslenme, hastalık, eksiklik, sıcaklık ve nem değişikliklerine bağlı stres gibi sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan kuvetlendirici gübre

weedhunter

Yeni üye
grow yada fish mix sen dışarda yapıcaksın fish mix alabilrsin ikisi veg dönemi için azot sağlıyor.
acti vera bitkinin bağışıklık sistemini korur kanka besin emilimini metabolizma hızını arttırır
alg a mic azla beslenme, hastalık, eksiklik, sıcaklık ve nem değişikliklerine bağlı stres gibi sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan kuvetlendirici gübr

alg a mic azla beslenme, hastalık, eksiklik, sıcaklık ve nem değişikliklerine bağlı stres gibi sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan kuvetlendirici gübre
Bilgiler için teşekkürler kanka hepsini alamasamda kök güçlendirici+ fish mix + bloom ve çal mag la idare ederim diye düşünüyorum şimdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ***** ***** ********* hahahaha* *** * ****** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * *** ****** ****** ***** *** ****** ***** ******* hahahaha ********* hahahaha***** ***** ** ********* ********* hahahaha**** ***** *******
  • T Tropikal.MR:
    ********* **** hahahaha*** ******* * ** ****** ***** ***** ********* * ********* ******** ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • T Tropikal.MR:
    ******** ******* ****** hahahaha** *** ******* hahahaha*** hahahaha**
  • T Tropikal.MR:
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********* ******* **** **** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    ****** **** ******* * ******* ** **** ********* ****** ********* ** **** **** **********
  • T Tropikal.MR:
    * ***** **** ********** ********** *** ***** ******* ***** ******* ******** ****** *******
  • G Groww:
    ***** ******* *** *** *** ********* ******* ** ***** ****** ** *** ***** **** **** ** *** ******** ****** *** ****** **** ********* hahahaha ***** ******* *** *** *** ********** ********** * ***** *** * *** ********* ***** ***** ******* ****** ****** ******** ******* ********** ****** **** *** ********* *** ** ********* ********** ** ****** ********** ** ******** *** *******
  • A ax-b:
    **** ******* ***** ********** ******** ***** * ********** ******** **** *** ***** ********** *********
  • G Groww:
    ***** ******* *** *** *** ********* ******* ** ***** ****** ** *** ***** **** **** ** *** ******** ****** *** ****** **** ********* hahahaha *** **** *** ******* ********** *** **** ******** ***** ****
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    **** *** ******** ** *** ***** ** ********* *** * ***** ******* *** *** *** ********** ********** * ***** *** * *** ********* ***** ***** ******* ****** ****** ******** ******* ********** ****** **** *** ********* *** ** ********* ********** ** ****** ********** ** ******** *** *******
  • D despotdes:
    ***** ********** *** **** *** ******* ********** *** **** ******** ***** ****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** **** *** ** * **** ********** hahahaha* ***** ********* ******* ***** ***** ****** ***** ******** **
  • G Groww:
  • A ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha **** ******** ********** ***** ***** **** ****** * ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha ****** ****** **** ***** ******* **** ********** **** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha*** ** ***** **** ******* ****** **** hahahahahahahahahahahaha* **** ******** ********** ***** ***** **** ****** * ***** *** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
    T Tropikal.MR: hahahahahahahaha