tecrubeli arkadaslar yardim lutfennnn

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka gübre olarak ne verdin en son biraz bakım detaylarını anlatırsan yardımcı olalım. Gübre yanığı gibi ama besin eksikliğ de olabilir bizi biraz aydınlat

ileri seviye azot yanığı. en üst yapraklar bile yanık.uzun zamandır gereğinden fazla gübrelendiğini gösteriyor

popeye61

Yeni üye
Kanka gübre olarak ne verdin en son biraz bakım detaylarını anlatırsan yardımcı olalım. Gübre yanığı gibi ama besin eksikliğ de olabilir bizi biraz aydınlat
kanka 3 lü biobiz listedeki ml yarisini veriyorum...ciceklenmeye girince big bud aldim ve kullandim...iki hafta oncede arada bir sivi potasyum verdim...sivi deniz yosunu ve calmag...kullandiklarim bunlar kanka

popeye61

Yeni üye
Bu hale gelene kadar neden bekledin ki bu üç beş günlük bir iki haftalık sorun değil yaprakları çok dikkatlice izleyin supe duyduğunuz da ya chatte yardım isteyin veya konu açın yada bu işin kitabını dergisini yayımlayan https://www.growweedeasy.com/cannabis-symptoms-pictures bu sit den araştırınız lütfen her hangi bir yetistiricinin bu duruma düşmesi üzücü bir durum
bu benim ilk growum kanka...tsk ederim verdigin bilgiler icin

Gübreli sulamanı haftada 1 e düşür 2 boş yap boş sulama da revive ver gübreli de verme boş sulama da toz şekerin 7-8 "" tanesini"" suyuna karıştır

@OttoMan47 Flush için su miktarı tam olarak ne olmalı kanka ? Flush konusunu açarmısın biraz yardım lazım gübre yanığım var 2 sulamadır boş geçiyorum çok düzelme yok flush atmam lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ** ******* ******** ****** ******** ** ** ******** ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****
    Night owl Night owl: **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****