Tedavisiz Denetim

Selamlar arkadaşlar. Uyap mesajı sonrası Ds’ye gittim. Tedavisiz denetim programı uygulayacaklarını söylediler. Buna göre 1 yıl her hafta kolluk kuvvete gidip imza atmam gerektiği söylendi. Ayrıca yılda 1 defa da zamanı belli olmayacak şekilde teste çağrılacağım söylendi. Bu tarz denetim gören arkadaşlar var midir? Tahmini supriz testi ne zaman görürüm. Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılar sevgiler

kanka11

Üye
Selamlar arkadaşlar. Uyap mesajı sonrası Ds’ye gittim. Tedavisiz denetim programı uygulayacaklarını söylediler. Buna göre 1 yıl her hafta kolluk kuvvete gidip imza atmam gerektiği söylendi. Ayrıca yılda 1 defa da zamanı belli olmayacak şekilde teste çağrılacağım söylendi. Bu tarz denetim gören arkadaşlar var midir? Tahmini supriz testi ne zaman görürüm. Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılar sevgiler
banada karakol imzası 3-4 seminer vaka sorumlusu ile görüşme alkollü mekanlara gitmeme falan verdiler kanka 2021 yılına ait sanırım

Adı üstünde supriz kardeşim her an tetikte ol o imzayida ilk zamanlar haftada 4 mu 5 mi atiyosun sonra zamanla haftada 1e dusuruyolar geçmiş olsun.
Hayır bana hep haftada 1 imza atmam söylendi. Yani şu an olayın basindayim. Ben tedavili olacak diye yaklaşık 1 aydır içmiyorum. Hani bi Firt çeksem en azından diye tahmini bir tarih istemiştim. Ne bileyim ortaları olur seminer zamanı olur gibisinden. :) teşekküler kanka

kanka11

Üye
Hayır kanka 2023 Haziran ayinda yakalandım. Sen ne zamandır imza veriyorsun ve test uygulandı mı ?
3 seminer 1 vaka sorumlulsunda illaki gönderirler ama bana sözlü olarak tebliğ etmedi kağıttada yazmıor ilk kağıtta yazıodu değişmiş yok bu uyguladıkları olay 2021 yılı değişikliğine ait

seminer ve vaka sorumlusu ile görüşeceğim. Bana verilen kağıtta supriz teste dair herhangi bir ibare yok kanka. Sen ne zamandır imza atıyorsun kanka ve supriz test icjn çağrıldın mı

kanka11

Üye
seminer ve vaka sorumlusu ile görüşeceğim. Bana verilen kağıtta supriz teste dair herhangi bir ibare yok kanka. Sen ne zamandır imza atıyorsun kanka ve supriz test icjn çağrıldın mı
bende yeni 2.ye gidicem karakol imzasına parmak izinide okuttur ds memuruna söyle eğer ds dairesinde parmak izin alınmadıysa bide o zımbırtıyı çıkartmış beyfendiler süprize illaki çağırır kıllık olsun zulüm olsun kendi vatandaşına ceza vermek olunca zevke geliyolar içme şuanlık bide o imzaları kaçırma ordanda ihlal veriyorlar

wooZ

Üye
bende yeni 2.ye gidicem karakol imzasına parmak izinide okuttur ds memuruna söyle eğer ds dairesinde parmak izin alınmadıysa bide o zımbırtıyı çıkartmış beyfendiler süprize illaki çağırır kıllık olsun zulüm olsun kendi vatandaşına ceza vermek olunca zevke geliyolar içme şuanlık bide o imzaları kaçırma ordanda ihlal veriyorlar
Peki birşey sorucam dalgasına değil bilmediğimden ve cahilliğimden, en başından beri ben bırakmicam kardeşim desem nolur xD ? Alla allaa devlet paşama bak sen sanane kardeşim dersek nolur ? veya testlerde pozitif çıkarsak ?

Peki birşey sorucam dalgasına değil bilmediğimden ve cahilliğimden, en başından beri ben bırakmicam kardeşim desem nolur xD ? Alla allaa devlet paşama bak sen sanane kardeşim dersek nolur ? veya testlerde pozitif çıkarsak ?
kanka ilk yakalanışınsa, sicilin yoksa ve süprizi pozitif verirsen veya devamsızlıktan yakarsan bildiğim kadarı ile yatarı falan olmuyor ama hakim (bir arkadaş da savcı diyor) karşısına çıkıyorsun siciline işliyor vs... sonra çoğunlukla bir denetim daha veriyorlar galiba @kanka11 doğru mu hocam?

kanka11

Üye
yav yazıp yazıp siliyorum neyse dostum ağustos öncesiyse hagb yada denetim dua edelim ağustos sonrası dosyamız bu 5 yıllık mevzudan patlarsa girdi çıktıdan sonra tedavili denetime sevk etmesinler.. ederse infaz hakimliğine iittiraz edecez sanırım yani ben öle yapacam ordan bi yol çaresi bakacaz bakalım ne olur ne biter bi avukata soracam

wooZ

Üye
yav yazıp yazıp siliyorum neyse dostum ağustos öncesiyse hagb yada denetim dua edelim ağustos sonrası dosyamız bu 5 yıllık mevzudan patlarsa girdi çıktıdan sonra tedavili denetime sevk etmesinler.. ederse infaz hakimliğine iittiraz edecez sanırım yani ben öle yapacam ordan bi yol çaresi bakacaz bakalım ne olur ne biter bi avukata soracam
kanka ilk yakalanışınsa, sicilin yoksa ve süprizi pozitif verirsen veya devamsızlıktan yakarsan bildiğim kadarı ile yatarı falan olmuyor ama hakim (bir arkadaş da savcı diyor) karşısına çıkıyorsun siciline işliyor vs... sonra çoğunlukla bir denetim daha veriyorlar galiba @kanka11 doğru mu hocam?
Yani anladığım kadarıyla karşılarına geçip "bak abii ben uslu çocuk oldum" yalanını atmak zorundayız. hiç yakalanmadım umarımda yakalanmam ama elbet birgün bende patlarım bu kaçınılmaz gerçekler....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * ****** **** ********* *** **** ******* ** ***** ******* **** ****** *** ***** ****** ********* *******
  • H happyworld:
    * *** hahahaha
    +2
    ********* ******* **** *** ******* hahahaha *******
    ******** ******** ********** ***** ********** ****** ******* ***** ***** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** hahahaha ****** **** *** *** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahaha*** ****
    +1
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** ** ****** *** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ***** ***** ********* ****** *** ******** ****** hahahaha***** **********
  • H happyworld:
    **** ******** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
    ***** ********** ********** ** ****** ****** ***** ***** ******** **** *** **** ******* ***** ****** ********* ****
    hahahaha ****** **** **** ********* ******* ** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*
    H happyworld: ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*