Tek bitki Auto için yeterli mi

vamonos

Üye
https://www.hepsiburada.com/horoz-p...rojektor-100w-8000-lumen-ip65-pm-HB00000F4SLR

Bu ürünü alıp tek saksı Auto yeterli olur mu 20/4 uygulayacağım teşekkürler
dostum çok zor bi soru soruyosun.
öncelikle 2700-3000k olsa daha iyi ancak bununla bile hasat alırsın auto sonuçta.
sorun yeter mi demen. sana göre belki yeter ancak benim tek bitkiye 1000w asmışlığım da var
ne kadar ışık o kadar sömek tabi diğer herşeyi doğru yaparsan

dostum çok zor bi soru soruyosun.
öncelikle 2700-3000k olsa daha iyi ancak bununla bile hasat alırsın auto sonuçta.
sorun yeter mi demen. sana göre belki yeter ancak benim tek bitkiye 1000w asmışlığım da var
ne kadar ışık o kadar sömek tabi diğer herşeyi doğru yaparsan
Anladim teşekkür ederim . Link ve ürün güncellenmiştir . Araştırma sonucu en uygun bunu buldum

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-yetistirme-lambasi-380-780nm-850399577/detay

2MoreWeeks

Doktor
Anladim teşekkür ederim . Link ve ürün güncellenmiştir . Araştırma sonucu en uygun bunu buldum

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-yetistirme-lambasi-380-780nm-850399577/detay

Sende satın al butonu çıkıyor mu? Ortada GET falan da göremiyorum ben. RYM elektronik kim? Google'da bile bilgi yok.

Dolandırıcı olsam adımı "Muhammet Emin" koyarım. Sen yine de konuş, havale isterse siktiri çek.

Bitkilere ışık vericem diye kurban olayım dikkat et çarpılma.

Linkteki sistem çok basit. 15 yaşındaki bilgili çocuklar bile yapar. İşin aslı malzeme ve birleştirme. Çarşıda dolaş, 2 elektrikçiden birine tarif et daha ucuza yapar sana.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ****** ** ** *** ******* ****** ******** ******* ***** *** ****** **** ****** ********* hahahaha hahahaha* ***** hahahaha* ***** *** ***
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    *** ******* ***** hahahaha ***** hahahaha hahahaha**
  • G gardastohumlazim:
    *** hahahaha ******* ******** ********** ********** **
  • G gardastohumlazim:
    +1
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha* ****
    +1
    ****** ***** *** ***** *** ***** **** ***** ********** hahahaha* ***** ******** ***** ****** ******** ***** ****** ***** ***** **** *** ****
    hahahaha*** ****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha* ** ********** ******** ***** **** hahahaha*****
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ** ******* ****** ****** ******* ** ********** ******** ****** ****** hahahaha ***** hahahaha ******* ** ********** ****** ******
  • G gardastohumlazim:
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    ** ****** ********** ** ****** *** ***** *** ** hahahaha *** ******** ****** ******* ******* *****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    ***** ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    +1
    *** ***** * **** * **** * ****** hahahaha ****** ********** ** ****** *** ***** *** ** hahahaha *** ******** ****** ******* ******* *****
    ***** ***** ***** ********* ***** hahahaha ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    psychdelicman psychdelicman: **** ********* ******