Tek bitki Purple Haze

stormyy

Yeni üye
Cvp: Tek bitki Purple Haze

Beng-ü Bade' Alıntı:
stormyy' Alıntı:
Hey gidi eski üflentiler toplanmış. Basılı kubar nam-ı diğer jargondaki adıyla plaka. 2004-2005 yılları Keşan'da askerlik yaparken kurtarıcım olmuştur kendisi. Her çarşı iznimde 20 tl ye avucum büyüklüğünde bir plaka alıp 1 hafta içerdim. Gözlerim yaşardı. Şimdilerde plakayı bırak adam gibi ot bırakmadılar piyasada, bu yaştan sonra grow işlerine girdik.

2000-2001 de Diyarbakır’da yaptım bende kanka Kubara para vermiyorduk ::)

Dediğin gibi geldiğimiz durumlara bak kendi işimizi kendimiz görür olduk. 

Rast gele...

Kanka sen anavatanında yapmışsın. Bizim üjbejler insaflı olsalar da alıyolardı canlıyı. :)

Siz Bee kankayla önden gidiyorsunuz, yaprağınıza zeval gelmesin. Ben de arkanızdan geliyorum. Sorunsuz tamamlamak dileğiyle.

Rast gele.

Beng-ü Bade

Yeni üye
Cvp: Tek bitki Purple Haze

stormyy' Alıntı:
Beng-ü Bade' Alıntı:
2000-2001 de Diyarbakır’da yaptım bende kanka Kubara para vermiyorduk ::)

Dediğin gibi geldiğimiz durumlara bak kendi işimizi kendimiz görür olduk. 

Rast gele...

Kanka sen anavatanında yapmışsın. Bizim üjbejler insaflı olsalar da alıyolardı canlıyı. :)

Siz Bee kankayla önden gidiyorsunuz, yaprağınıza zeval gelmesin. Ben de arkanızdan geliyorum. Sorunsuz tamamlamak dileğiyle.

Rast gele.

Dostum benim çok teşekkür ederim. Hasatın bol olsun umarım sıkıntısız sorunsuz bir grow geçirirsin. 

Aynen @bee kanka ile aynı zamanlarda başladık aşağı yukarı.

Update;
 tam gününü kaçırdım artık ortalama @bee kankadan bir hafta kadar erken başlamış olabilirim. 

https://imgur.com/a/2ICHArc
https://imgur.com/gallery/7XxvMox

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...