Terasa tarla kurmak ! Yardım ve yorum

DTK

Üye
@OttoMan47 Reis öncelikle selamın aleyküm ve diğer arkadaşlar bu ay itibari ile kayınbabamın cigara yetiştirip içtiğini öğrendim hayattaki bütün şansımı kullandım herhalde **** adam yaklaşık 35 senedir falan at büyüsün mantığı ile baya bi nesil getirmiş günümüze cigaraları da zehir ben de sizinle paylaşmak istedim ben indoorcuyum bu bebekler de terasta içlerinde erkek dişi karışık olmak üzere fazlaca bir miktarda çiçeğimiz bulunmakta
Ben net dişi olarak gördüklerimi ayırdım
Sizden ricam cinsiyetini seçebildiklerinizi cinsiyeti ile veya yapraklarda bazı lekeler var ben böceklenmeden dolayı düşünüyorum yine de her türlü tavsiyenize açığım bu attıklarım daha mahsüllerin yarısı
Not: 1 numara dişi yapraklardaki lekelerden dolayı attım
10 numaraya super cropping yapmaya çalıştım bildiğim kadarı ile yorumlayabilirseniz çok sevinirim işte ürünler ;

OttoMan347

√SEFİR√
Aleyküm selam kanka. 1 numara thrips vurmuş böcek yani, yaprak altlarında beyaz küçük şeyler varsa temizle yumurta bırakmıştır. Neem oil alabilirsin. 2 3 4 5 bu olgunluğa gelip polen keseciği vermemiş ama pistil de yok dişi olma ihtimali büyük. 6 7 8 9no ayır onlardan. 10 dişi. 11 12 13 14 belirsiz.

• Like
Tepkiler: DTK

DTK

Üye
Aleyküm selam kanka. 1 numara thrips vurmuş böcek yani, yaprak altlarında beyaz küçük şeyler varsa temizle yumurta bırakmıştır. Neem oil alabilirsin. 2 3 4 5 bu olgunluğa gelip polen keseciği vermemiş ama pistil de yok dişi olma ihtimali büyük. 6 7 8 9no ayır onlardan. 10 dişi. 11 12 13 14 belirsiz.
Başkan valla sağolasın bi de biraz vitaminsizler gibi geldi bi kaç gübre kullanıyormuş fakat kafasına göre yapmış bişeyler o konuda tavsiyen var mı bir de tomurcuk gibi gözüküp aynı zamanda küçük yaprak gibi gözükme ihtimali var mı ben mi yanılıyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Başkan valla sağolasın bi de biraz vitaminsizler gibi geldi bi kaç gübre kullanıyormuş fakat kafasına göre yapmış bişeyler o konuda tavsiyen var mı bir de tomurcuk gibi gözüküp aynı zamanda küçük yaprak gibi gözükme ihtimali var mı ben mi yanılıyorum
Bazen çok küçük haldeyken tomurcuğa benzer ama pistil verirler oradan doğrudur başıma gelmişliği var. Profilime girersen thunderstruck diye biri yazmış oradaki konuşmada daha eski mesajları gör diye bir seçenek var oradan eski mesajlara gir bak ekran görüntüsü paylaşmışım oradaki tarifi yapın bitkilere

DTK

Üye
Bazen çok küçük haldeyken tomurcuğa benzer ama pistil verirler oradan doğrudur başıma gelmişliği var. Profilime girersen thunderstruck diye biri yazmış oradaki konuşmada daha eski mesajları gör diye bir seçenek var oradan eski mesajlara gir bak ekran görüntüsü paylaşmışım oradaki tarifi yapın bitkilere
tarifi buldum fakat 2 şey aklıma takıldı sirke miktarı ve bunu her sulamada mı vereceğim yoksa 1 su 1 gübreli su şeklinde mi seni de yoruyorum kral kusuruma bakma lütfen

OttoMan347

√SEFİR√
tarifi buldum fakat 2 şey aklıma takıldı sirke miktarı ve bunu her sulamada mı vereceğim yoksa 1 su 1 gübreli su şeklinde mi seni de yoruyorum kral kusuruma bakma lütfen
Estağfurullah kanka. 1 boş 1 dolu olarak çiçeğe kadar verin. Çiçeğe girdikten sonra haftada 1 yapın yarasa gübresiyle beraber sırayla verirsiniz

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka şimdi aşağı indim de bitkinin çiçekte olma ihtimali var mı bu ayda
Ben görmedim görmemişler.
5 lt şişeye çeyreği kadar bok doldurup üzerine su ekleyin ama fullemeyin hergün 1 kez karıştırın kabartma yapacağı için fullememek gerek. 1 hafta bekletip 1lt 4 veya en fazla 5 ml olacak oranda suya karıştırın. Dozu kaçırmayın yakar çok güçlüdür
1 lt 4 5 ml oran

DTK

Üye
Ben görmedim görmemişler.
5 lt şişeye çeyreği kadar bok doldurup üzerine su ekleyin ama fullemeyin hergün 1 kez karıştırın kabartma yapacağı için fullememek gerek. 1 hafta bekletip 1lt 4 veya en fazla 5 ml olacak oranda suya karıştırın. Dozu kaçırmayın yakar çok güçlüdür
1 lt 4 5 ml oran
Hemen ilgileniyorum kral çok sağol valla yapıyorsun bu sporu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **