Tersoluk ziyanlık

harbibesyocu

Yeni üye

Arkadaşlar kızları yoğun bakıma aldık iki hafta önce sararma benekler olmaya başladı geçen hafta pazartesi calmag aldım verdim dün bir daha verdim bi faydasını göremedim ilerleme devam ediyor napıcaz böyle 40 günlük lemon auto

Mordecai

Moderator
2-stages-of-magnesium-deficiency.jpg

kanka bir tur flash atmanı tavsiye ederim kısa bir süre sulama devam et sonra calmag + bloom verirsin ince.
Mahalle'den misin?

ARtgrow

Yeni üye
Dostum bence senin sorunun ışık stresi hatta onuda aşmış gibi.Kendim için sürekli inceliyorum ve benim gördüğüm bu.Tepelerde ışığa yakın yerler yanıyor ve yukarı doğru pençeleşiyor.Bence mesafeni kontrol et. @harbibesyocu

harbibesyocu

Yeni üye
Dostum bence senin sorunun ışık stresi hatta onuda aşmış gibi.Kendim için sürekli inceliyorum ve benim gördüğüm bu.Tepelerde ışığa yakın yerler yanıyor ve yukarı doğru pençeleşiyor.Bence mesafeni kontrol et. @harbibesyocu
Dostum haklı olabilirsin en üst tepeye ışığım 20cm falan uzaklıkta kabinim biraz ufak bence nokta atışı yapmış olabilirsin ama altlardada var aynı şeyler dostum ışığı kesinlikle çekeceğim bi şekilde yukarı

Kanka

Administrator
Yönetici
Toprağı calmag ı alamıyor arkadaşın , bi besin kitlemiş ve calmag ın son zirve sevıyesını yaşıyor ama geç kalınmış ve bu saatten sonrada flush atsanda kurtarılacak bırşey yok sorunla bitir bence growu hasatın bol olsun @Hoca666

harbibesyocu

Yeni üye
Toprağı calmag ı alamıyor arkadaşın , bi besin kitlemiş ve calmag ın son zirve sevıyesını yaşıyor ama geç kalınmış ve bu saatten sonrada flush atsanda kurtarılacak bırşey yok sorunla bitir bence growu hasatın bol olsun @Hoca666
Nasıl yani hocam yalan mı oldu bizim iş çöpe mi atayım bunu napmam gerek bide bi bitkim daha var yanında onda bu kadar ileri seviye değil işler gece onu atacağım onada bakabilir misin sana zahmet

Son düzenleme:

harbibesyocu

Yeni üye

harbibesyocu

Yeni üye
Estw kanka. Ben bi sey yapmadim. Rabbit kanka saolsun. Umarim guzel bi hasat alirsin. Bu arada kanka neyi yanlis yaptin da boyle oldu acaba??
Kankam bi arkadaş bana toprak biraz az demişti ekstra olarak ustune iki avuç toprak attım o kadar başka bi ekstra hiçbirşey yapmadım ama diğer bitkilerede yaptım onlar bu kadar olmadı bu ayrı bi dünya bide bu zaten çok ciceklendi anlamadım bak diğerlerini atıyorum onlarda 40 günlük onlarda o kadar malzeme yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
    bandaleros bandaleros: *** *****