THC Likit

LE$H

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar daha öncesinde bu siteden thc likit yapım konusu okumuştum fakat bir kaç sorum olacak tecrübeli arkadaşlar varsa cevaplarını çok merak ediyorum.

- PG ile esrarı çözebilir miyiz?
- Kaç gr ile kaç ml likit çıkartabiliriz
- Türkiyeye direk likit kargolayan bir firma var mı?

Daha önceden likit yapan arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını, nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylerse çok sevinirim

DENEME YANILMA TURLARI;
1 gr sigara için 8 ml nbase (%70 VG/%30 PG) toplamda 2.5 gr sigara 20 ml nbase'i kavanozun içinde iyice harmanladım ve toplam 3,5 saat boyunca kavanozu sıcak suyun içinde beklettim. Her 30 dkda bir kavanozu biraz çalkaladım. Likiti çıkardım ve ilk testimi yaptım. Biraz tadı kötüydü ₺1000 bandında satılan likitte aroma olduğu için böyle bir durum söz konusu değildi. Kafam güzel olmadı büyük ihtimalle kullanılan sigaranın THC oranı yetersiz kaldı. Bunu yapmak için toplam 750₺ harcadım. Kullandığım malzemler: Nbase, 2,5 gr Kenevir, Şırınga, Cam tabak, Süzmek için bez ve süzgeç. Sonuç; Likiti 2 gün tükettim ve kalanını çöpe attım.

Son düzenleme:

Cashh

Doktor
Merhaba arkadaşlar daha öncesinde bu siteden thc likit yapım konusu okumuştum fakat bir kaç sorum olacak tecrübeli arkadaşlar varsa cevaplarını çok merak ediyorum.

- PG ile esrarı çözebilir miyiz?
- Kaç gr ile kaç ml likit çıkartabiliriz
- Türkiyeye direk likit kargolayan bir firma var mı?

Daha önceden likit yapan arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını, nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylerse çok sevinirim
Hazır likit satıcı takip

LE$H

Yeni üye
kankam çok uğraş isteyen birşey birde cigarana yazık 5-10gram cigarayı bir dolumluk likit için harcamak saçma sar jointini bak dalgana
Aynen kanka cok olmasi lazim ki, değsin.
Aynen çok cigara lazım

Konuya tekrar geldim biraz araştırma yaptım bir kaç video izledim adam 3.5 gr sigaradan pg çözeltisi ile 5 ml likit elde ediyo‘ bu elde edilen 5 ml likiti normal 5 ml likit ile karıştırırsak 10 ml likitimizin içinde 5 ml yağımız oluyo’ buda etkili bir çözüm olmaz mı? Bence mantıklı gibi geliyo’ ama denemeden bilemeyiz gibi

CahilKush

Doktor
Konuya tekrar geldim biraz araştırma yaptım bir kaç video izledim adam 3.5 gr sigaradan pg çözeltisi ile 5 ml likit elde ediyo‘ bu elde edilen 5 ml likiti normal 5 ml likit ile karıştırırsak 10 ml likitimizin içinde 5 ml yağımız oluyo’ buda etkili bir çözüm olmaz mı? Bence mantıklı gibi geliyo’ ama denemeden bilemeyiz gibi
5 ml likit tek başına ne kadar kullanılır bununla ilgili detay var mı ? kanka linkleri buraya bırakabilirsen bizde inceleriz meraktayım bu konuyu da 3.5 gr sigara çok miktar değil 7 g koyarız 10 ml alırız ama önemli husus ne kadar etkili ?

sef

Üye

5 ml likit tek başına ne kadar kullanılır bununla ilgili detay var mı ? kanka linkleri buraya bırakabilirsen bizde inceleriz meraktayım bu konuyu da 3.5 gr sigara çok miktar değil 7 g koyarız 10 ml alırız ama önemli husus ne kadar etkili ?
+1
Organik yollusu var ise talibim, tütün kullanmayan için miktar sorun değil :)

Cashh

Doktor
5 ml likit için 3.5 gram sigara kesin değmez 3.5 gram sigaradan 6-7 sigara çıkar 5+5 10 ml likit ten iki sigaraya eş değer bir içimlik çıkar oda işlem gördüğü için etkisi düşük olur. Ancak bollukta keyfe keder yapılacak iş veya toplumda rahatça tüketmek için değer

LE$H

Yeni üye
Tabi bro buyur Birinci Video | İkinci Video gerçekten 3.5 gr 7 gr problem değil bi şekilde halledilir ama kaliteli olması önemli
5 ml likit için 3.5 gram sigara kesin değmez 3.5 gram sigaradan 6-7 sigara çıkar 5+5 10 ml likit ten iki sigaraya eş değer bir içimlik çıkar oda işlem gördüğü için etkisi düşük olur. Ancak bollukta keyfe keder yapılacak iş veya toplumda rahatça tüketmek için değer
Daha önceden 900-1000₺ arasına 10 ml likit olarak satan birisi vardı ve test etme şansım oldu gerçekten çok iyiydi 3-4 dumanda 3 sigara içmiş gibi olmuştum Çocuk formül hakkında bilgi vermiyor ne kadar kullanıyor 10 ml likit için bir fikrim yok ama şöyle düşünüyorum eğer sigarayı kendisi yetiştirmiyorsa günümüz şartlarında kar elde etmesi imkansız gibi bir şey he eğer kendisi yetiştiriyorsa gerçekten fazla yağ çıkarmışta olabilir. Biraz karmaşık bir olay gibi yapılışlarını izlediğim videolarda yapan kişilerinde kafası baya güzel oluyo'

CahilKush

Doktor
Kanka sorun şu ki benim lanet bir huyum var elim de bolca varsa hiç tütünsün sigara yaparım yani 3.5 g ile neredeyse bir sigara içiyorum :(

likit olarak tüketildiğinde çok etkili olduğunu okudum heryerde. düzgünce yapabilirsen 5ml likitle 10 gün kafan güzel gezeceksin muhtemelen yani değmez diye birşey yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ********* ***** hahahaha****** ****** ****** ** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • spotify artist spotify artist:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******* ******** *** *** ******* *** ******* ****** ** ********* ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * hahahaha ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** * hahahaha ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** * hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha* ********* *********
    *** *** ******* ***** *** ***** ******** ** hahahaha***