Thc pen

SafOt

Yeni üye
Beyler iyi akşamlar vendorumdan thc pen satın aldım 2 gün sonra elime ulaşacak ilk kez deneyecegim vendor bana 1.7ml likit ve cihazla beraber gönderecek 650 çekim dyor. Daha önceden kullanan oldumu kafası nasıl oluyor

Tommy vercetti

Müptezel
Oldu kanka umarim sativa likit almissindir indicalara a m karistiriyolar genelde dikkat et kaliteli yag ise bulutlarin ustu seni bekliyo kanka ne kadara aldin ?

Tommy vercetti

Müptezel
Likit + makine aldiysan super benim vendor cesit cesit satiler indiler var makin3 4 bin 1ml likit hediye sonraki her 1 ml likit 2k

nemessis

Üye
reis bende pufu denemek istiyorum. ilk defa grow yapıyorum. bitkilerim çıkana kadar en azından harmanlığı kırsın diye aliyim dedim geçen telegramdan buldum bi tane dolandırıcı çıktı şerefsiz. paylaşmak yasak biliyorum ama en azından böyle dolandırcı olmayan vendorları nereden bulabilirim?

SafOt

Yeni üye
reis bende pufu denemek istiyorum. ilk defa grow yapıyorum. bitkilerim çıkana kadar en azından harmanlığı kırsın diye aliyim dedim geçen telegramdan buldum bi tane dolandırıcı çıktı şerefsiz. paylaşmak yasak biliyorum ama en azından böyle dolandırcı olmayan vendorları nereden bulabilirim?
Dostum benim telegramdan uzun süredir alışveriş yaptıgım bi vendordu ondan aldım vendor vermek yasak olmasa söylerdim

bandırmalı

Yeni üye
bir amerikan yazarın ismini taşıyan vendor var, ondan mı bahsediyorsun? böyle düğmeli bir cihaz. 5 kere basıp aktif ediyorsun, modlar arasında geçiş falan yapıyor. ama bu bahsettiğim vendorde 1,3 ml 2.800 tl %70 indica %30 sativa. aynı yerden mi bahsediyoruz?

düzenleme: eline geçtiği zaman bir haber et başkan. tokat mevzusu falan olursa haberimiz olsun

SafOt

Yeni üye
bir amerikan yazarın ismini taşıyan vendor var, ondan mı bahsediyorsun? böyle düğmeli bir cihaz. 5 kere basıp aktif ediyorsun, modlar arasında geçiş falan yapıyor. ama bu bahsettiğim vendorde 1,3 ml 2.800 tl %70 indica %30 sativa. aynı yerden mi bahsediyoruz?

düzenleme: eline geçtiği zaman bir haber et başkan. tokat mevzusu falan olursa haberimiz olsun
hayır ondan bahsetmiyorum.
kalem şeklinde bir cihaz gelince foto olarak da atacagım 1.7ml sativa mı indica mı bilmiyorum fakat vendorum güvenilir daha önce alışveriş yaptıgım bi kişi ürün gelince tekrar edit yapacagım

bandırmalı

Yeni üye
hayır ondan bahsetmiyorum.
kalem şeklinde bir cihaz gelince foto olarak da atacagım 1.7ml sativa mı indica mı bilmiyorum fakat vendorum güvenilir daha önce alışveriş yaptıgım bi kişi ürün gelince tekrar edit yapacagım
çok güzel olur başkan. hem resmini, hem de trip raporunu paylaşırsın. normalde vendor paylaşmak yasak ama @Kanka'nın şu iki gönderisi var;

türkiye içerisindeki vendorların paylaşımının yasak olduğunu söylemiş. fakat daha önceden alışveriş yapılmışsa, güvenilirse, kafası güzelse ve öneren kişi "kendisi satmıyor" ise paylaşabilirsin demiş. ama bu iki gönderiyi de san pedro kaktüsü konularının altına 1-2 sene aralıklarla yazmış

konu hakkında bilgisi olan bir moderatör bizi yeşillendirirse çok güzel olur. vendor paylaşımı tamamen yasak mı yoksa eğer güvenilirse paylaşılabiliyor mu? bu başlık haricinde de bunu denemek isteyen birçok insan var. eğer @SafOt bizi satın alımdan sonra bilgilendirirse en azından tokat yemeyiz, bildiğimiz bir yerden alışveriş yaparız

SafOt

Yeni üye
çok güzel olur başkan. hem resmini, hem de trip raporunu paylaşırsın. normalde vendor paylaşmak yasak ama @Kanka'nın şu iki gönderisi var;

türkiye içerisindeki vendorların paylaşımının yasak olduğunu söylemiş. fakat daha önceden alışveriş yapılmışsa, güvenilirse, kafası güzelse ve öneren kişi "kendisi satmıyor" ise paylaşabilirsin demiş. ama bu iki gönderiyi de san pedro kaktüsü konularının altına 1-2 sene aralıklarla yazmış

konu hakkında bilgisi olan bir moderatör bizi yeşillendirirse çok güzel olur. vendor paylaşımı tamamen yasak mı yoksa eğer güvenilirse paylaşılabiliyor mu? bu başlık haricinde de bunu denemek isteyen birçok insan var. eğer @SafOt bizi satın alımdan sonra bilgilendirirse en azından tokat yemeyiz, bildiğimiz bir yerden alışveriş yaparız
Dostum pen geldi şarja taktım birazdan deneyeceğim

kanka selam pen geldi dünden beri kullanuyorum vendoru önceden tamıdıgım için sıkıntı cıkmayacagını biliyordum
Pen e gelirsek 4 modu var ben en yüksek modda kullanıyorum derin bi fırt çekince kafası geliyo ama bekledigim kadar yüksek degil vendor %90 thc var dedi ama bende onun yalancısıyım ayrıyetten tadı aromalı falan degil yanmış saman gibi bi tadı var çok fazla öksürtüyo
Eger modlar izin verirse vendoru paylaşabilirim

Tommy vercetti

Müptezel

kanka selam pen geldi dünden beri kullanuyorum vendoru önceden tamıdıgım için sıkıntı cıkmayacagını biliyordum
Pen e gelirsek 4 modu var ben en yüksek modda kullanıyorum derin bi fırt çekince kafası geliyo ama bekledigim kadar yüksek degil vendor %90 thc var dedi ama bende onun yalancısıyım ayrıyetten tadı aromalı falan degil yanmış saman gibi bi tadı var çok fazla öksürtüyo
Kanka izin vericeklerini sanmam vendore cok kati kurallar var sonucte illegal bisey yapiyoruz vendor paylasimi yapilirsa siteyle ugrasirlar

SafOt

Yeni üye
Kanka izin vericeklerini sanmam vendore cok kati kurallar var sonucte illegal bisey yapiyoruz vendor paylasimi yapilirsa siteyle ugrasirlar
kanka selam sen sanırım daha önceden kullanmıştın thc peni ben ilk kez kulanmama ragmen bekledgim yüksek kafa yok ve çok öksürtüyor sendeki de böylemiydi acaba ?

Tommy vercetti

Müptezel
kanka selam sen sanırım daha önceden kullanmıştın thc peni ben ilk kez kulanmama ragmen bekledgim yüksek kafa yok ve çok öksürtüyor sendeki de böylemiydi acaba ?
Kanka high bi kafayi e sigarayla zor alirsin thc wax tercih etmelisin yada decarb edip yiyerek high kafa yasarsin elikitli sigara sarip.icmekten farksiz kafa yaratir ve nasil.yagini cikardiklari oksurup oksyrmemene yol.acabilir

Azer

Üye

Büyük ihtimal vendorlarımız aynı bende aldım 1 adet pen aldım strawbery 1 adette likit ve cihaz aldım 2 farklı ürün gelsin deneyeceğim bakalım vendor sağlam ama ilk defa deneyeceğim

SafOt

Yeni üye
kankalar selam peni 1 haftadır kullanıyorum yarısından fazlası bitti gibi öyle çok da çekmedim günde tahminen 100 150 civarı bi çekimi var kafasına gelince düşük diyebilicegim bi kafası var ne kadar çekersem çekeyim bi türlü kafa yükselmiyor vendorumla konuştum indica göndermiş sativa sı da varmış şimdi onu denemeyi düşünüyorum bi tavsiyesi olan varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C cabbar01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* hahahaha**** ***** ******** ********* ********* hahahaha* ***** ***** **** ******** ******** *** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ***** *** ****** ********** ***** ******* ***** *** ********** hahahaha ***** hahahaha *** ********* **** ** ***** ********* ********** ********** ********* ******* *** ***** hahahaha*
  • C cabbar01:
    ******* *** hahahaha* ********* **********
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**** ***** ******* ********** hahahaha ****** **** **** ***** ********** hahahaha ***** *** ***** ****** hahahaha** *********
  • C cabbar01:
  • C cabbar01:
    ***** ********** ********** ******* ** * ******* ****** ****** *** ********* ***** ***** *******
    ** ***** **
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ********* ***** ********** ********* ******** *** **** ***** hahahaha ******** ** *** **** ****
    ****** ***** ** ***** ***** ********** *** ****** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha*** ******** ********** **** *** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +2
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    nicozaniolo nicozaniolo: ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** *******...