Thc seviyesi.

rapport

Yeni üye
Testlerde thc seviyesi çıkıyor mu? Yoksa thc vardır, yoktur şeklinde mi çıkıyor?
Yani bu adam söylediğinden fazla içmiş diyebiliyorlar mı?

istr

Ordinaryüs
Bi monitör var kanka, o monitöre bağlıyolar seni orada çıkıyo kaç sigara sardığın ne kadar tütün koyduğun vs.
Şaka şaka knk % olarak çıkar sadece içmiş veya içmemiş diye statülendirme var, şu kadar içmiş bu kadar içmiş diye statülendirme yok.

rapport

Yeni üye
İyiymiş o zaman. Şimdi durum şu.
Beni şikayet etmekle tehdit eden biri var. Ben de borç harç avrupaya gidip yasal fişli faturalı alayım diyorum. Şikayet olursa yasaldı içtim derim.

istr

Ordinaryüs
İyiymiş o zaman. Şimdi durum şu.
Beni şikayet etmekle tehdit eden biri var. Ben de borç harç avrupaya gidip yasal fişli faturalı alayım diyorum. Şikayet olursa yasaldı içtim derim.
Kanka üzerinde yakalatmadığın sürece isterse burnunda kokain bulsunlar bişey olmaz, şikayet eden arkadaşa sikini sallarken foto at sikime kadar de, evini temiz tut baskın ihtimaline karşı, hiç bir şey olmaz. Hatta sadece içiyorsun diye şikayet edecekse polis arkadaşa bizene **** diye tepki bile verebilir. Satıcı diye şikayet ederse gelir evini ararlar bişey bulamayınca da çeker giderler, gelen memur arkadaşlara anlatırsın durumu böyle böyle kahpe bi arkadaşım borç istedi vermedim şikayet etti diye anlar giderler zaten.

kanka11

Üye
Kanka üzerinde yakalatmadığın sürece isterse burnunda kokain bulsunlar bişey olmaz, şikayet eden arkadaşa sikini sallarken foto at sikime kadar de, evini temiz tut baskın ihtimaline karşı, hiç bir şey olmaz. Hatta sadece içiyorsun diye şikayet edecekse polis arkadaşa bizene **** diye tepki bile verebilir. Satıcı diye şikayet ederse gelir evini ararlar bişey bulamayınca da çeker giderler, gelen memur arkadaşlara anlatırsın durumu böyle böyle kahpe bi arkadaşım borç istedi vermedim şikayet etti diye anlar giderler zaten.
şikayet var diyip tahlil isteme riski olabilir

istr

Ordinaryüs
şikayet var diyip tahlil isteme riski olabilir
Öyle durumlarda uğraşacaklarını sanmıyorum genelde elle tutulur bir kanıt yoksa gönderiyorlar kankam, çok kez gözler kıp kırmızı çevirmeye girdim, üzerinde varmı diye sorduklarında yok dediğimde direk gönderdiler aramaya bile tabi tutmayıp. Velev ki öyle bir durum oldu tahlil istediler, tahlilden 1 2 saat önce bol su iç bol su miktarı yüzünden idrar biraz karışık çıkacak, denetim tahlili olmadığı için 2. yi almaya uğraşmazlar bile.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
    +1
  • Tr@cyaLı Tr@cyaLı:
    ******** ***** ** hahahahahahahaha**********
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******** ***** ******* **** *** ***** **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ******* hahahaha****** ********* *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ****** ******** ** ******* hahahaha* ***** ****** **** ******* hahahaha* *** ****** ********** *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha hahahaha* ***** ********** ******* hahahaha****** ********* *********
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha *** ** hahahahahahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** hahahaha*** ****** **** ** ******** **** ***** ********** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ***** ******* ** **** ********** ***** ******* ******** ****** **** ********* ********* ** hahahaha *** ** *
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** **** ** ****** ****** **** ****** ** ** ** ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
  • L lityum:
    ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ** ********* hahahaha** ******* ****** ****
  • kokokoco kokokoco:
  • Kanka Kanka:
    ***** ***** ********** ******** hahahaha ******** ******** ******** ********* **** ******** * *** ********* ******* ******** **
    Kanka Kanka: ***** ***** ********** ******** hahahaha ******** ******** ******** ********* **** ******** *...