Tohum alma

Kekevission

Yeni üye
st.kushseed e gir telefon numarasına yaz tarif ederler kanka çok basit siteden sipariş oluşturuyorsun sipariş numaranı whatsapptan söylüyorsun sonra ödemeni yapıyorsun havale ile açıklamaya yazıyorsunuz bu sipariş numarasını
Teşekkür ediyorum :) sipariş edilen tohumlarda sıkıntı çıkma olasılığı var mı peki?

nasa

Doktor
Kankam son bir sorum var kusura bakma senide yordum ilk defa yapıyorum bu işi evde yetiştiricem sence hangi tohum işimi görür kimisi bazı tohumlar evde zor yetişir vs vs diyor
kanka indoor olan tüm tohumlar evde işini görür çoğu tohum satan yerde yazar outdoor indoor diye sen indoor bölümüne girip seçeceksin togumunu

Ü

Üye silindi 27349

Guest
kanka indoor olan tüm tohumlar evde işini görür çoğu tohum satan yerde yazar outdoor indoor diye sen indoor bölümüne girip seçeceksin togumunu
Kanka bende dışarda arazide yetiştirmek istiyorum kimyasal dan kurtulmak istoyorum bana cok sağlam bad tiribine yakin bi sıkara bide ayaklarimi yerden kesekesecek bi sigara tohumu onere bilirmisiniz

nasa

Doktor
Kanka bende dışarda arazide yetiştirmek istiyorum kimyasal dan kurtulmak istoyorum bana cok sağlam bad tiribine yakin bi sıkara bide ayaklarimi yerden kesekesecek bi sigara tohumu onere bilirmisiniz
kanka outdoor sezonu bitti martı beklemek zorundasın güzel öneri istiyorsan bluedream derim güzel bi sigara sağlam tribe sokuyo kas seyirmesi çektirmeside cabası içtikten sonra kafasından çıkmak için yalvarırsın :D

Ü

Üye silindi 27349

Guest
kanka outdoor sezonu bitti martı beklemek zorundasın güzel öneri istiyorsan bluedream derim güzel bi sigara sağlam tribe sokuyo kas seyirmesi çektirmeside cabası içtikten sonra kafasından çıkmak için yalvarırsın :D
Dışarda yapcam mart yada mayis ta niyetim var ama sen hangi ay dersın o dediğini dışarda yapcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ******* ******* ****** **** ******** ** *** **** **** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* *** ********** **
    NewGardener NewGardener: ***** ******* *** ********** **