Tohum canlı mı ölü mü?

matheus

Yeni üye
Arkadaşlar tohumuları sisteme koymadan 3 gün önce patlatıp az bir şey colonex sıktım. Bir tanesi pamuğa yapışmıştı başı kırıldı. Diğerleri de baya iyi patladı. Dün gece toprağa koydum ışığa biraz yakınlaştırdım. 1000 W MH lamba. ama şu an gördüğünüz gibi arkadaşlar. 1 tanesi hariç diğerleri bana paket olmuş gibi geliyor. Bilgili arkadaşlar bakabilir mi?

S

silas

Guest
kırılan ayvayı yemiş gibi duruyor, patlamayan varsa kenara ek bazen 1 hafta sürüyor patlamaları. peçetede çürür toprakta kalsın patlamayanlar su ver yinede.

matheus

Yeni üye
Evet kanka ama burda 4 tohum var bana ikisinin kafası kırık gibi geldi. Tohumum var kurtarılamaz deniyorsa hemen yenisini patlatayım
kırılan ayvayı yemiş gibi duruyor, patlamayan varsa kenara ek bazen 1 hafta sürüyor patlamaları. peçetede çürür toprakta kalsın patlamayanlar su ver yinede.

S

silas

Guest
yenisi patlat hemen gün kaybetme, bize en çok vakit kaybettiren vegin ilk haftaları zaten, sonra bitki alıp başını gidiyor zaten, Bir de asla gübreli al mix toprak kullanma, torf al ona ek, gübre yakar yeni filizi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...