Tohum metrekare miktarı hk

Sonne

Kıdemli Üye
Selamlar,
Beyler sitelerde tohum cinsleri için metrekare başına içeride yada dışarıda diyerek 600-700 yada 1.2kilo gibi bilgiler bulunuyor. Hemde bu tür bilgiler auto tohumlar için belirtilmiş olarak görünüyor. Bu bir auto bitkinin metrekarede vereceği miktar mıdır? Yoksa 1 metrekareye ekilen çiçeklerin toplamı mı bu miktarları veriyor. A q bi autonun o kadar verdiği bi video görmedim. 250 g geçen bile görmedim.

Sonne

Kıdemli Üye
Selamlar,
Beyler sitelerde tohum cinsleri için metrekare başına içeride yada dışarıda diyerek 600-700 yada 1.2kilo gibi bilgiler bulunuyor. Hemde bu tür bilgiler auto tohumlar için belirtilmiş olarak görünüyor. Bu bir auto bitkinin metrekarede vereceği miktar mıdır? Yoksa 1 metrekareye ekilen çiçeklerin toplamı mı bu miktarları veriyor. A q bi autonun o kadar verdiği bi video görmedim. 250 g geçen bile görmedim.
Yani bi autonun yaşam döngüsü 1 kilo vermek için uygun mudur tek başına. Bence bi photo bile 5-6 aylık toplam süreye ihtiyac duyar 1kilo için diye düüşünüyorum.

Silas

Müptezel
sitelerde yazan miktarlar en iyi şartlarda metre karede alabileceğin miktarı gösterir. Tecrübelerime dayanarak söyleyeyim bir autodan max 35-40gr kuru alırsın, 1 metre kareye 6 saksı koyarsan en fazla 210-240gr alırsın en iyi şartlarda. Yani çok tecrübeli olacaksın bitkinin CO2'sinden ışığına gübresine kadar her şeyi dört dörtlük vereceksin şansında varsa alırsın o miktarı.

WeedMann

Üye
sitelerde yazan miktarlar en iyi şartlarda metre karede alabileceğin miktarı gösterir. Tecrübelerime dayanarak söyleyeyim bir autodan max 35-40gr kuru alırsın, 1 metre kareye 6 saksı koyarsan en fazla 210-240gr alırsın en iyi şartlarda. Yani çok tecrübeli olacaksın bitkinin CO2'sinden ışığına gübresine kadar her şeyi dört dörtlük vereceksin şansında varsa alırsın o miktarı.
Bro daha yeni 175 aldım 35-40 ları alıyosan yapma bu sporu

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Selamlar,
kanka nasıl ki otomobil yakıt gideri olarak 100km 4 lt falan diyor mühendisleri, ama sen alınca 100 km 7 lt yakıyor, bu da aynı konu işte. üreticiler her zaman deneylerden aldıkları en üst sonucu bildirirler. üreticisi metrekarede 1 kg almayı başarmıştır. onlar labaratuar ortamlarında en ince ayrıntıya bile takılarak, genlerle oynaya oyn aya o verileri alıyor

Silas

Müptezel
Bro daha yeni 175 aldım 35-40 ları alıyosan yapma bu sporu
böyle atmasyon yok autodan 175gr öyle mi, millet güler ama ağzıyla gülmez sana, 30 senedir bu sporu yapan adama ne anlatıyorsun sen, modlara söyle bakalım autodan 175 alıyorum diye sana ne diyecekler :)
o zaman biz bırakalım photo yapmayı koyalım 6 tane auto 10 haftada 1 kg alalım, bir şey derdimde forum burası neyse, atıyorsan ölçüsü olsun, bunuda aşşağı ekleyeyimde kimle konuştuğunu bil.

Son düzenleme:

CeykOos

Üye
böyle atmasyon yok autodan 175gr öyle mi, millet güler ama ağzıyla gülmez sana, 30 senedir bu sporu yapan adama ne anlatıyorsun sen, modlara söyle bakalım autodan 175 alıyorum diye sana ne diyecekler :)
o zaman biz bırakalım photo yapmayı koyalım 6 tane auto 10 haftada 1 kg alalım, bir şey derdimde forum burası neyse, atıyorsan ölçüsü olsun, bunuda aşşağı ekleyeyimde kimle konuştuğunu bil.
Ayar nedir nasıl verilir temalı çalışma örneği :)

Sonne

Kıdemli Üye
Bende BİR auto nun yaşam süresini göz önüne alarak bi tanesinden 500-700 g alınabileceğini düşünmiyorum. Ne kadar hızlı büyürse büyüsün sanmıyorum. Auto hidroponik belki

exudes

Üye
Hala alakası yokki 3 Autodan 1 tanesi 100 gr 2. 75 o da fan yaparağını fazla kesti diye 3. 60-70 mi meydi 35-40 gr alıcaksan cidden yapma

Silas

Müptezel
Hala alakası yokki 3 Autodan 1 tanesi 100 gr 2. 75 o da fan yaparağını fazla kesti diye 3. 60-70 mi meydi 35-40 gr alıcaksan cidden yapma
siz neymişsiniz öyle ya bırakalım photo yapmayı herkes autoya dönsün 10 saksıdan 2,5 ay da 1,5-2kg alalım
mıştım miştim geçin bu işleri, yoksa burda 70 arşın atlar havada uçar herkes, açın yetiştirme günlüğü de görelim o rakamın yarısını alabiliyor musunuz :)
@Kanka bak arkadaşlar 100-175gr alıyormuş autodan, sen bunca sene auto yaptın yarısını alabildin mi?

Son düzenleme:

exudes

Üye
siz neymişsiniz öyle ya bırakalım photo yapmayı herkes autoya dönsün 10 saksıdan 2,5 ay da 1,5-2kg alalım
mıştım miştim geçin bu işleri, yoksa burda 70 arşın atlar havada uçar herkes, açın yetiştirme günlüğü de görelim o rakamın yarısını alabiliyor musunuz :)
@Kanka bak arkadaşlar 100-175gr alıyormuş autodan, sen bunca sene auto yaptın yarısını alabildin mi?
100-175 kim dedi kanka niye bu kadar kastınki dön o zaman autoya forumda autodan 60-100 arası alanlar var bak gör 100-175 kimse alamaz zaten :D

Ü

Üye silindi 899

Guest
hidroda/cocoda alınamaz değil 150-250 arası; ama bitkiyi çok iyi tanıyor olman lazım ve eğitim+yüksek frekanslı beslemeyle imkansız değil diye düşünüyorum.. ama genel olarak en azından bizim forumun geneli 40~100 arası hakkıdır :)

Selamlar,
Kanka 500 gr bile alabilirsin auto bitkiden
Sana bir günlük bırakıyorum incelersin
Hasat miktarı tamamen growera bağlı
25-30 gramları bence mikro growdan alırsın
Al kanka Link > https://growdiaries.com/diaries/158081-grow-journal-by-roycolt

Night owl

Müptezel
Işığa bağlı değişir knka verdiğin oranlar

Sonne

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
    P puslu77: hahahahahahahaha