Tohum sıkıntısı

masel4111

Yeni üye
Merhaba ilk defa deneyeceğim, yurt dışından yüksek fiyatlara 5-10 tohum getirtmek istemiyorum, mümkünse satıcıdan alıp içinden çıkan tohumlarla önce denemek istiyorum, ancak yeni taşındım başkentte henüz bir Kanal bulamadım. Hepsiburada gibi sitelerde satılan 100gramlık kenevir tohumlarını kullanabilir miyim veya tohum nerden bulabilirim? Teşekkürler

thrasher

Kıdemli Üye
Merhaba ilk defa deneyeceğim, yurt dışından yüksek fiyatlara 5-10 tohum getirtmek istemiyorum, mümkünse satıcıdan alıp içinden çıkan tohumlarla önce denemek istiyorum, ancak yeni taşındım başkentte henüz bir Kanal bulamadım. Hepsiburada gibi sitelerde satılan 100gramlık kenevir tohumlarını kullanabilir miyim veya tohum nerden bulabilirim? Teşekkürler
kanka sponsor siteler dışında yapmak istiyorsan senin bileceğin mesele kovala o zaman sürekli :) o tohumlar işe yaramaz ama boşuna masraf yapma bol bol erkek bitkin olur :)

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka o sitelerden aldığın tohumlardan çıkan sigaralar kafa yapmaz onlarda thc yok kuş yemi onlar https://www.degenetica.org buradan üye ol sparişini ver ödemeni yap 3 günde kapına gelsin tohumların kaliteli ve güvenli bütün forum buradan alıyor fiyat pahalı gelebilir ama piyasası bu bu işin.

M

MalrukLord

Guest
kuş yemi olanlar fıırında ısıtılıyor bir süre :D

Growcuhayye31

Yeni üye
Auto Feminised Seeds tohumlar hakkında bütün bilgilere açığım kankalar grow kariyerimin sn başındayım seedsman diyor ki 400gram hasat bu doğru mu ve bol hasat ile birlikte bol thc için neler yapılabilir görüşlerinize ve fikirlerimize açığım tşk

Aguş

Doktor
O sog'ta mt2 hesabı yapılıyor iyi bir yetiştirme ile 100 120g alırsın oto'da ilk seferde 50 alırsan bence yeterli
Auto Feminised Seeds tohumlar hakkında bütün bilgilere açığım kankalar grow kariyerimin sn başındayım seedsman diyor ki 400gram hasat bu doğru mu ve bol hasat ile birlikte bol thc için neler yapılabilir görüşlerinize ve fikirlerimize açığım tşk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Coke Coke:
    *** ****** ***** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
    ********** ****** *** **
  • İstanbul İstanbul:
  • T tayfurishere:
  • buranere buranere:
    ******* ********** ********** ******** *** ********* ***** **** ********** ****** ****** ****** **** ******** *****
  • T tayfurishere:
  • Coke Coke:
    *** *** ** hahahaha ****** ********* ********** **** ********* ********* ** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** ****** hahahaha* ****** ****** **** ******** *****
  • T tayfurishere:
    +2
  • Coke Coke:
    **** ******** ***** ******* hahahaha * **** hahahaha**** ******* ********* * * ** **** ***** **** **** ******** *********
  • Coke Coke:
    ******* ****** ****** ******** **** ********** ** hahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ***** ******* ** ***** ***** ******* ******* *** *** ****** ****** ****** ********** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ***** ****** ** ** ******* ********* *** ** ********** ****** ****** ***** ***** *****
  • kushspirit kushspirit:
    +2
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** ******* ****** hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    *** ** ***** ******** ***** **
  • Coke Coke:
    Coke Coke: **** ** ******* *** *** ******