Tohum sipariş hakkında

djali30

Yeni üye
Bu arada kushseedsi kullanmadım henüz ama degenticanın tohumlarıyla yetiştirdiğim bitkileri yabancı forumlarda bile sordular bana nereden aldın tohumları diye.

ekmelbayrak24

Yeni üye
Arkadaslar merhaba bende bu ise yeni baslicak birisiyim iki ev arkadasiyoz girisicez fakat bu tohum olayinda aldigimizda skinti yasarmiyiz bu kargolarin icini acip bakiyolar mi kendimize guzel bir kabin sistem falan tasarlicaz girisicez fakat tohum olayi cok kafami karistirdi acikcasi yani korkuyoruz oyle soleyim

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Turkiye ici kargo yapiyor degenetica ve kushseed knka. Turkiye ici kargolarda gumruk neyim yok rahatca siparis verebilirsin. Su aralar ama heryerde indirim var kargolar biraz yavas calisiyor diye duydum.

ekmelbayrak24

Yeni üye
Kanka yavas calismasinda skinti yok ince eleyip sık dokumamiz gerek kucuk bir yerde 2 bitki yapmak istiyorum fazla maliyetsiz cunku eger yapabilirsek tutarsa yine ayni sekilde 2 bitki ama daha guzel isik vs yapmayi dusunuyoruz.Ama ilk adim tohum korkusu iste

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *