Tohum tavsiyesi

rcpozcn

Yeni üye
Selamlar arkadaşlar, yeni bir indoor yetiştirici adayıyım evim müstakil 2 katlı alt kat kullanılmıyor bir odasını yarı yarıya alçıpanlarla ufalttım temiz hava girişi ve egzoz çıkışını evin dışına verdim elimde 2 adet hps 400 watt ampul var nem cihazı alıcam sonoff marka wifi li role aldım 85 lşraya ısı ve nem sensörünüde aldım 70 liraya iç havalandırma ve nem cihazını bglayacagım ayarladıgım aralıklarda çalışacaklar şimdi asıl soru şu zamanım var acelem yok ama enerji veren bayıltmayan genetik önerilerinizi bekliyorum hasatı tatmin edici tadı fresh hata payı yüksek olan bu arada gübreleri biobizz in set olarak temin edecegim

grower07

Üye
Baskın sativa geni olan ve genetiğinde Colombian-Mexican olanlara bak! Tabi layıkıyla bakmak ve tam zamanında flushlayıp hasatı almak önemli

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Selamlar arkadaşlar, yeni bir indoor yetiştirici adayıyım evim müstakil 2 katlı alt kat kullanılmıyor bir odasını yarı yarıya alçıpanlarla ufalttım temiz hava girişi ve egzoz çıkışını evin dışına verdim elimde 2 adet hps 400 watt ampul var nem cihazı alıcam sonoff marka wifi li role aldım 85 lşraya ısı ve nem sensörünüde aldım 70 liraya iç havalandırma ve nem cihazını bglayacagım ayarladıgım aralıklarda çalışacaklar şimdi asıl soru şu zamanım var acelem yok ama enerji veren bayıltmayan genetik önerilerinizi bekliyorum hasatı tatmin edici tadı fresh hata payı yüksek olan bu arada gübreleri biobizz in set olarak temin edecegim
Critical kush tavsiye ederim. Ama tam zamanında hasat yaparsan enerjik kafa verir. Yada boyla ilgili sorun yaşamazsan kesinlikle süper limon haze(uyutmaz) yada amnezia haze

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ******* ***** *****