Tohum tedariği

Selam kankalar 6-7 aydır grow yapmıyorum son zamanlarda polis baskınları vs üzücü olay yaşayan arkadaşlarımız oldu artık hepimiz diken üstündeyiz ekstra dikkat etmemiz gerekiyor. Sorum şu bu sıralar sponsor çdan sipariş veren oldu mu herhangi bir sıkıntı yaşandı mı ?

Aynı dertten bendede var malum evli barklı sorumluluk sahibi insanlarız torbacıdan bıktık ki zaten son zamanlar içmiyorum ama harmanım growa sarayım malzeme toplamaya karar verdim olaylar patlak verdi bakalım ne olacak

negma

Kıdemli Üye
whatsaptan yazıp iletişime geçebilirsin.unutulmamalıdırki ne kadar kızsak etsekte yinede,piyasada en sağlamı sponsordur.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Selam kankalar 6-7 aydır grow yapmıyorum son zamanlarda polis baskınları vs üzücü olay yaşayan arkadaşlarımız oldu artık hepimiz diken üstündeyiz ekstra dikkat etmemiz gerekiyor. Sorum şu bu sıralar sponsor çdan sipariş veren oldu mu herhangi bir sıkıntı yaşandı mı ?
Sponsor çok dandik 1 paket tohum çürük çıktı iade için whatsapp desteğe yazdım ilgili birime ilettik diyorlar 3 gün oldu sonuç nedir diyorum görüldü atıyorlar

negma

Kıdemli Üye
Sponsor çok dandik 1 paket tohum çürük çıktı iade için whatsapp desteğe yazdım ilgili birime ilettik diyorlar 3 gün oldu sonuç nedir diyorum görüldü atıyorlar
yinede garantisi var çoğu yer ya dolandırıyor ya gümrükte takılıyor vs.gönderen yerler var fakat garantisi yok birdahaki alışverişinde telafi edeceklerini umuyorum.

Shakirov

Yeni üye
Merhaba ben daha dün kaydoldum. Bu işin mağara adamı seviyesindeyim. Geçen sene normal yemlik kg olarak tohum aldım. Onu ektim bir tane çıktı ama tabi buradakilere bakınca ne toprak ne havalandırma hiç birini yapmamışım. 3 ay oldu çiçek açmadı. Sponsor dediğiniz neresi? Türkiye'den bulma şansımız yok mu tohumu? Lütfen cevap yazarken tam bir işin cahili olduğumu bilerek anlatır mısınız?

negma

Kıdemli Üye
e
Merhaba ben daha dün kaydoldum. Bu işin mağara adamı seviyesindeyim. Geçen sene normal yemlik kg olarak tohum aldım. Onu ektim bir tane çıktı ama tabi buradakilere bakınca ne toprak ne havalandırma hiç birini yapmamışım. 3 ay oldu çiçek açmadı. Sponsor dediğiniz neresi? Türkiye'den bulma şansımız yok mu tohumu? Lütfen cevap yazarken tam bir işin cahili olduğumu bilerek anlatır mısınız?

öncelikle hoşgeldin.
https://st.kushseed.net/ buraya giriyorsun beğendiğin genetiği seçiyorsun sepetine ekliyorsun whatsaptan iletişime geçip iban istiyorsun daha sonra yatırdığın dekontu onlara atıyorsun 0 sıkıntı gerisi çorap söküğü gibi ilerliyor zaten kolay gelsin.

Shakirov

Yeni üye
e

öncelikle hoşgeldin.
https://st.kushseed.net/ buraya giriyorsun beğendiğin genetiği seçiyorsun sepetine ekliyorsun whatsaptan iletişime geçip iban istiyorsun daha sonra yatırdığın dekontu onlara atıyorsun 0 sıkıntı gerisi çorap söküğü gibi ilerliyor zaten kolay gelsin.
Tekrar hoşbulduk. Bakayım umarım herşey yolunda gider. İban falan tırsıyor insan. Keşke kripto parayla falan calışsalardı:)

negma

Kıdemli Üye
Tekrar hoşbulduk. Bakayım umarım herşey yolunda gider. İban falan tırsıyor insan. Keşke kripto parayla falan calışsalardı:)
son zamanlarda biraz sıkıntı var piyasada ince bir çizgi üzerinde ilerleyip her adımı sık eleyip dokumak lazım özellikle banka değil fakat meteryal konusunda malesef tırsın o konuda haklısın yoksa başka bankalarda var ama sağlamlık bakımından yinede en iyisi şüphesiz sponsor şu an bu böyle farklı bir durumda mutlaka haberi gelecektir emin olabilirsiniz geçen sefer geldi farkına varamadılar anlayamadılar bu sefer anlayacaklarından eminim

nasa

Doktor
benim kushseedden geldi tohumlarım gayet sağlıklılar iri geldi tohumlar 4 adet atmıştım 4 ü de çimlendi topraktan kafa çıkarttılar bakalım hayırlısı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ******** ******* ****** ********** *** ***** **** *** ** ****** ****** *** ** ******* ***** ****
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens: