Tohum toprak ve saksı secimi.

1kg01

Üye
Merhaba arkadaşlar .

Oto bitki yapicam genetik olarak güçlü büyütmesi kolay küfe neme dayanıklı kafasida indica olsun istiyorum ağır uyutan genetikleri seviyorum . Seçenekler
Sativa
1. Auto Kali Mist Feminised
2. Auto Nevil Haze Ryder Feminised
3. Auto Amnesia Feminised
4. Auto Orange Bud Feminised
5. Auto Purple Feminised
6. Auto Durban Poison Feminised
7. Auto Nevaic Haze Ryder Feminised

İndica Ağırlıklı Auto Tohumları:
8. Auto Blueberry Feminised
9. Auto Magnesia Haze Feminised
10. Auto Northern Lights Feminised
11. Auto Maxigom Feminised
12. Auto Sweet Tooth Feminised
13. Auto Power Plant Feminised
14. Auto Super Skunk Feminised
15. Auto Gorilla Glue Feminised
16. Auto Sour Diesel Feminised
17. Auto LSD Feminised
18. Auto Opium Feminised

Yukarıda belirttiğim gibi küfe neme dayanıklı kolay bir genetik arıyorum power plant olarak düşündüm ben ama sizlerde sormak istedim.

İkinci olarak toprak seçimi plagron Alicam içine extradan perlit karıştırıcam parazitlere ve toprağın hızlı kuruması için .
Bez saksı kullanmicam bana göre değil ağzım yandı bir kere 11 lt kare saksı almayı planlıyorum .

Soruma gelince canna kullanıyordum ben beceremedim cannayi an gübre Alicam 3 lu set ve yanına canna rhizotonik koklendirici ile devam etmeyi planlıyorum varmı eklemek istediğiniz bir şey . Sorularım bunlarr kardeşlerim aydınlatın beni beraber büyütelim.

C

Canna

Guest
Cannaya devam et yardimci olurum, neyi beceremedin. Canna nin üstüne gübre yok.

C

Canna

Guest
Dostum auto mu yapacaksin photo mu, cannanin gübre semasi biraz karisik aslinda her ikiside ic ice.

1kg01

Üye
Oto power plant yapicam beceremedim canlı destek almam lagzim gübre konusunda yardımcı olurmusn tohumdan hasata kadar Hanna ph metrede var

C

Canna

Guest
Dostum sana gübre semasini gönderdim asagida, yapman gereken tek sey, tohum aciklamalarinda yazan hasat süresine gübre semasinda verilen haftalik gübre miktarlarini o süreye göre uygulaman, gene de cözemezsen bana tohumun hasat süresini yaz,8-9.10 hasta gibi. Bu bilgi tohum aciklamasinda olmali. Sana tek tek haftalik hangi gübreden ne kadar vermen gerektigini yazarim.
1635790311912.png

1kg01

Üye
Cannanin sitesinde lt başına hesaplama ile bire bir verdim ve sonuç hüsran oldu benimle ilgilenecek isen kontak kuralım basini çok ağrıtmam 4 5 grow tecrübem var sistemim hazır.

C

Canna

Guest
Dostum basimi agritman öneli degil, yardimci olurum, canna yillardir kullandigim ve cok iyi bildigim bir gübre.Sadece seninle degil elimden geldigi kadar her kanka ile ilgileniyorum. Demek ki miktarlari iyi ayarlismamamisinsin. Yalniz sorun yarindan itibaren 1 hafta vaktim yok foruma girmek icin, simdi tohum kafayi topraktan cikarttigi anda 1lt suya 2,5 ml terra vega ve 4 ml rhizotoni le basla. Filize suyu tam yanina degil 1 cm uzagina daire seklinde ver,Nem ve sicakligi biliyorsun. Zaten bende 9 kasindan sonra gene gelirim foruma.

C

Canna

Guest
Tamam dostum, Her konuda yanindayim, bir tek gübre konusu degil, ne gerikiyorsa, Iyi fikir tohum al, o zaman kadar bende tatilimi bitirp tekrar gelirim foruma. Bu forumda cok iyi ustalar var, sen yeterki zamaninda danis, sana iyi hasat aldiririz

1kg01

Üye
Canna tüm gübreler var + olarak bloombastik var 11 lt kare saksıda power plant yapicaz toprak plagron içine extradan perlik ve en alta hidraton dosucem 2 cm . Işık olarak qb Samsung lm 301 -h . Tohumun özelliklerini yazıyorum bir bak sana zahmet .

Çeşit türü: Indica/Sativa
Çiçeklenme: 60–65 gün
İçerik THC: %15-%20
Hasat: bitki başına 100 g'dan fazla
Genetik: Ultra Power Plant x Ruderalis
Hasat etme: 80-5 gün
Bir bitkinin yüksekliği: 50–100 sm
Tat: narenciye
Etkisi: rahatlatıcı

Power Plant -eşit oranda indica ve sativa genine sahip, autoflowering olan dişi bir bitkidir.Hollanda da en yaygın kullanılan çeşitlerden biridir ve dünyada da en bol hasat veren bitkilerin arasında yer alır. Adından da belli olduğu gibi Power Plant çok güçlü bir bitki olup zor koşullar altında büyüyebilir. Parazitlere ve küfe karşı güçlü bir direnci vardır. StrongStone Effekt'ine sahiptir:)

C

Canna

Guest
Düsündügün toprak karsimi süper, yalniz alta hidrotonu biraz daha kalin döse.3-4 cm kadar. O isik sana vegte fazlasi ile yeter ama dostum cicekte zafif kalacak, tavsiyem cicekte kabin büyüklügüne göre 1 veya 2 adet direk kirmizi led projektör ile destekle. Hasat süresi 10-11 hafta diyor yani gübre semasini ona göre ayarlarim ben sana, sen basla her hafta resimli yeni konu ac. Gerekli yorumlari alirsin hem benden hemde diger kankalardan, ama her hafta yeni konu ac, takip edelim bitkinin gelismesini

C

Canna

Guest
Hayirlisi dostum hele bi su isin altindan kalkalim, tabiki denerim :)

1kg01

Üye
Tamamdir ben tohum ve gerekli malzemelerin siparişini veriyorum tohum geldiği gibi başlayalım. 3 günde bir ilgilene bilirim yalnız birkilerle sorun olurmu :)

C

Canna

Guest
Dostum toprakta yapacaksin 3 gün sikinti olmaz ama gecirme 3 günü, topragin durumuna göre sulama yapacaksin.Belki de bazen 3 günde bazen 4 günde su vereceksin.

1kg01

Üye
3 günde bir kesin başında olurum sorun olmaz her aşamasında yanımda ol yeter hasat sonunda İstanbul'da görüşelim knk :)

C

Canna

Guest
Tamam dostum sen basla hayirlisi ile sikinti yok, ben cok sik gidiyorum Istanbul´a. Ama önce islerim var bir süre Almanya´da olacagim.

1kg01

Üye
Tamam kardeşim öyleyse ben siparişleri vereyim konu açar seni çağırırım 10 15 gün içinde başlamış oluruz kendine dikakt et . Birde anonim şekilde konusabilecegimiz bir platform varmı aklıma takılan şeyler var fikir almak isterim senden canna aldım diye başımı taşlara vuracaktim yoksa :D

C

Canna

Guest
Basini taslara vurma :Dyazdim sana merak etme hakkindan geliriz.:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • B Bboy:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ** hahahaha* **** ******* ********** **** *****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    ********* **** **** hahahaha hahahaha** ***** hahahaha* ****** ********** ** ******** *** *****
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    ** ** ******* ******** *** ** **
  • C CHaRaMBoL:
    **** ******* *** *** *** ***** *** ********* * ******** ****** ******* ***** ***** hahahaha** hahahaha **********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha********* ***** **
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha ********
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha ******* **** ***** ** ********** ******
  • C CHaRaMBoL:
    *** hahahaha hahahaha** ******** ********* **