Tohumdan kendin ektim bitkimi lütfen yardım edin bilgi amaçlı lütfen

Mustafa114471

Yeni üye
Kankalar benim bitkim iş görürmü veya bundan hasat alabilir miyim fazla bir bilgiye sahip değilim daha yeniyim bitki yetiştirmede lütfen yardım edin

Mustafa114471

Yeni üye
Selam kanka, eğer dişi çıkarsa iş görür tabii. Biraz daha bilgi verirsen daha iyi yorum yaparız. Kaç günlük , hangi şartlarda bakıyorsun vs. İnşallah dişi çıkar bu arada ☺️
Kankam 2 ayda bu kadar oldu fazla bir bilgim yok saten evin güneş gören yeri var sıcak ve biraz nemli orada baktım dişi olup olmadığını nasıl anlarım veya neresinden biliriz ben internetten biraz baktım ama çok bişey anladım teşekkür ederim kanka

Kankam 2 ayda bu kadar oldu fazla bir bilgim yok saten evin güneş gören yeri var sıcak ve biraz nemli orada baktım dişi olup olmadığını nasıl anlarım veya neresinden biliriz ben internetten biraz baktım ama çok bişey anladım teşekkür ederim kanka
Kanka cinsiyet çiçeklenme zamanı belli olur. Bitkinin çiçeğe girmesi için 12 saat karanlığa ihtiyacı var. Yani agustos ortası gibi çiçeğe girer. Şu an için erken cinsiyet söylemek. Yada küçük bir kabın yapıp ilerleyebilirsin. Bence tek bitki ile acemiligini at kanka eğitimlere bak topping lst. İnsalah kızın olur keyifle içersin.

Mustafa114471

Yeni üye
Kanka cinsiyet çiçeklenme zamanı belli olur. Bitkinin çiçeğe girmesi için 12 saat karanlığa ihtiyacı var. Yani agustos ortası gibi çiçeğe girer. Şu an için erken cinsiyet söylemek. Yada küçük bir kabın yapıp ilerleyebilirsin. Bence tek bitki ile acemiligini at kanka eğitimlere bak topping lst. İnsalah kızın olur keyifle içersin.
Tamam kankam teşekkür ederim başka benim şunlara dikkat et dediğin bişey varmı bide gündüz güneş ışığında gece kırmızı bir loş ışıkta duruyor ama bişey olurmu veya şuan dikkat et dediğin bişey varmı teşekkür ederim

Tamam kankam teşekkür ederim başka benim şunlara dikkat et dediğin bişey varmı bide gündüz güneş ışığında gece kırmızı bir loş ışıkta duruyor ama bişey olurmu veya şuan dikkat et dediğin bişey varmı teşekkür ederim
Gece karanlık olabiliyorsa iyi olur kanka özellikle çiçekte sıkıntı yaratır. Usta da yazmış toping zamanı geliyor. Hem toping hem lst yapabilirsin. YouTube da videolar var izle istersen.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    Bandaleros Bandaleros: ****** hahahaha *********