Tohumları nasıl muhafaza edebilirim

Respect99

Yeni üye
Kankalar elimde 8 adet genetik tohum var 1 tanesini ektim diğer kalanları nasıl muhafaza edebilirim serin karanlık bir yer uygunmudur? Buzdolabında saklasam olurmu bir sitede görmüştüm bunu.Yardimci olursanız sevinirim

Aemili31

Müptezel
Kanka kilitli paketin içine pirinç attım ışık almayan kutunun içinde buzdolabında muhafaza ediyorum. Pirinç nemlenmesini önlemek için

anonim59

Yeni üye
Respect kankam şampiyon durumdasın bende de son bir genetik vardı 1 buçuk ay veg tuttum ve bitki erkek çıktı ? elde avuçta bişi kalmadı, tohumsuz kaldım umarım güzel hasatlar alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** ****...